Neapol – Verona ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Neapol – Verona ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Serie se se také odehraje poslední ligové kolo a v něm Neapol doma přivítá Veronu a zabojuje o účast v Lize mistrů možná na úkor Juventusu. Domácí tým je velký favorit tohoto zápasu a předpokládá se, že nezaváhá.

Kromě mistrovského Interu má účast v Lize mistrů jistou také druhá Atalanta, která má na kontě 78 bodů. Neapol je aktuálně na 4. místě se ziskem 76 bodů a stejný počet bodů má rovněž třetí AC Milán. Juventus je zatím jenom na 5. místě se ziskem 75 bodů v nepříjemné situaci, protože musí vyhrát v Bologni a musí se spoléhat na zaváhání jednoho z dvojice Neapol a AC. Podotýkám, že AC Milán čeká náročný duel na trávníku Atalanty a tenhle důležitý duel potřebuje vyhrát, aby mělo definitivní jistotu postupu do LM, kdyby Juventus také vyhrál. Neapol z předešlých 5-ti duelů jednou remizoval a čtyřikrát vyhrál. Verona se nachází v polovině tabulky na 10. místě se ziskem 44 bodů a aktuálně nemá dobrou formu. Verona nevyhrála již 8 duelů v řadě a připsala si na konto 3 remízy a 4 prohry. Hostům nejde už o nic, protože do EL postoupit nemohou. Motivace musí být jednoznačně na straně domácího celku, který by si po roční přestávce opět rád zahrál skupinovou fázi LM.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů je podstatně lepší ve prospěch domácích, kteří čtyřikrát vyhráli, ale v předešlém zápase doma zvítězila Verona 3:1. Věřím, že Neapol jí to vrátí a vyhraje v mimořádně důležitém souboji. Hra Neapole se mi v závěru sezóny líbí a proto zkusím tip v pěkném kurzu, že Neapol vyhraje oba poločasy.

Tip na zápas

Zápas: Neapol – Verona
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 23.05.2021 20:45
Tip:
Neapol vyhraje oba poločasy: Ano
Kurz: 2.24
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.