Neapol – Udinese (analýza + tip na zápas)

Neapol – Udinese (analýza + tip na zápas)

V Serie A přivítá Neapol pod Vesuvem Udinese. Domácí celek by si chtěl po roční přestávce znovu vybojovat účast v Lize mistrů a proto potřebuje doma získat 3 body. Neapol je favorit tohto zápasu.

V Serie A je již o zisku titulu rozhodnuto a patří Interu. Zajímavý je však i nadále boj na dálku o Ligu mistrů mezi několika týmy. Neapol zabojuje na dálku o LM s druhou Atalantou, třetím AC Milánem, které má stejně 72 bodů jako Atalanta, dále je v této partii pátý Juventus se ziskem 69 bodů a šesté Lazio se ziskem 64 bodů, i když to pomalu ztrácí dech. Neapol je průběžně na 4. místě se ziskem 70 bodů, takže nutně potřebuje doma Udinese zdolat. Domácí celek z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. Za ztrátu bodů se považuje nedávná domácí remíza 1:1 s Cagliari, kde Neapol inkasoval v nastaveném čase vyrovnávací gól. V předchozím kole si napravil chuť a vyhrál vysoce 4:1 v Spezii. Udinese je na 11. místě se ziskem 40 bodů a z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrála, dvakrát prohrála a jednou remizovala. Hosté patří v této sezóně k průměru ligy a aktuálně již nemají o co hrát, jen o umístění, jelikož jim nehrozí sestup a nemohou ani postoupit do Evropské ligy.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů hovoří jasnou řečí ve prospěch domácího klubu, který vyhrál 4 souboje a jednou se zrodila remíza. Neapol má větší kvalitu na kopačkách, hraje o postup do Ligy mistrů, zatímco hostům již nejde o nic. Zkusím věřit domácím, že doma vyhrají v handicapu, tedy alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Neapol – Udinese
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 11.05.2021 20:45
Tip:
Neapol HCP (-1.5)
Kurz: 1.96
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.