Neapol – Juventus ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Neapol – Juventus ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Po reprezentační přestávce se opět rozběhnou fotbalové soutěže v Evropě a přiblížím šlágr 3. kola Serie A mezi Neapolí a Juventusem. V zápase těžko hledat favorita a očekává se vyrovnaný duel.

Lepší vstup do nové sezóny měl Neapol, kterému nevyšla předcházející sezóna a opět se neprobojoval do Ligy mistrů, ale pokusí se uspět v aktuální. Neapol zaznamenal v úvodních dvou duelech 2 vítězství a má na kontě plný počet bodů. V úvodu zdolal doma nováčka Benátky 2:0 a nezastavila ho ani červená karta, kterou inkasoval. Ve 2. kole uspěl na trávníku Janova 2:1. V základní sestavě se pod novým trenérem usadil Lobotka, který se dostal do formy a opět získal sebevědomí, ale nedávno se bohužel zranil v zápase Slovenska. Juventus skončil loni na 4. místě, což nebylo ideální, protože měl ambice na titul. Tým opustil Ronaldo, takže bude zajímavé sledovat výkony „staré dámy“. Juventus vstoupil do sezóny hodně špatně a v úvodních dvou kolech získal pouze jediný bod a patří mu až 12. místo. Remizoval 2:2 v Udinese a následně senzačně doma podlehl nováčkovi z Empoli 0:1. Obrovské zaváhání v úvodu mohou být vážným varováním a pokud chce Juventus získat titul, musí se výrazně zlepšit.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro domácí celek, který třikrát vyhrál a dvakrát vyhráli hosté. Aktuálně má Neapol lepší formu a daří se mu víc. Zkusím tip v sázce bez remízy, že domácí zvítězí, protože hosté se trápí a budou se muset obejít bez Ronalda.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Neapol – Juventus
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 11.09.2021 18:30
Tip:
Neapol SBR
Kurz: 1.85
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.