Neapol – Benátky ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Neapol – Benátky ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Startuje také poslední z top evropských fotbalových soutěží a tou je italská Serie A. V roli favorita se doma představí Neapol, který přivítá nováčka Benátky. V zápase je jasný favorit domácí klub.

Loňský boj o místenky do LM byl v Serie A mimořádně vyrovnaný, ale Neapol doplatil na zaváhání a skončil pouze na 5. místě a musí se smířit jen s účastí v EL. Ambice v sezóně budou jistě útok na titul a účast v LM. Neapol se jeví být před sezónou ve skvělé formě, protože v přípravě odehrál 6 duelů a všechny vyhrál. Navíc ho v prvním kole čeká soupeř, který jistě bude motivován, ale zkušenosti a kvalita je na straně týmu zpod Vesuvu. Benátky skončili v předešlé sezóně jen na 4. místě, ale úspěšně prošly přes play-off o postup do Serie A, kde postupně vyřadili Lecce a následně Cittadellu. V přípravě odehráli 3 zápasy, přičemž 2 vyhráli a jednou remizovali. Porazili Utrecht, Twente a remitovali s Groningenem. Nedávno stihli odehrát jeden soutěžní zápas v domácím poháru, kde po penaltách 2:1 postoupili přes Frosinone dále.

Bilance z předešlých čtyř vzájemných duelů je dost vyrovnaná, když 3 zápasy skončily remízou a jednou vyhráli Benátky. Jedná se však o hodně staré zápasy a aktuálně je jasný favorit Neapol. Kurz na domácích je nízký a proto zkusím tip, že Neapol dá gól v obou poločasech, nakolik se mu v přípravě dařilo.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Neapol – Benátky
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 22.08.2021 20:45
Tip: Neapol dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.70
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.