Neapol - AC Milán (analýza + tip na zápas)

Neapol - AC Milán (analýza + tip na zápas)

Atraktivní duel se odehraje také v Itálii, kde doma Neapol přivítá vedoucí AC Milán s nestárnoucím Zlatanem. Zápas, který lze označit za šlágr kola a jen těžko v něm budeme hledat favorita.

Uplynulá sezóna neskončila dobře ani pro jeden tým z této dvojice. Neapol obsadil 7. místo a Milán 6. místo. Oba celky se tak museli uspokojit pouze s Evropskou ligou a její skupinovou fází. Aktuálně však oba celky hrají v dobré formě. Domácí tým je průběžně na 3. místě se ziskem 14 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dokázal třikrát vyhrát a dvakrát prohrál. Domácí prohra 0:2 s lepšícím se Sassuolo se dá označit jako blamáž. Neapol loni právě pro takové kolísavé výsledky a nečekané prohry ztratil zbytečně mnoho bodů. Milán je momentálně první se ziskem 17 bodů. Z předešlých 5-ti duelů v lize dokázalo třikrát vyhrát a dvakrát remizovat. Mám pocit, že nedávná domácí prohra v EL s Lille 0:3 Milán trošku přibrzdila, nakolik následně doma remizovali 2:2 s Veronou, což je určitě zklamání. Uvidíme, jestli se Milán dokáže vrátit na vítěznou vlnu na půdě silnějšího soupeře.

Co se týče vzájemných soubojů těchto dvou týmů, vzájemná bilance je velmi vyrovnaná. Každý celek si na konto připsal po výhře a třikrát se body dělily v remízovém zápase. Všechno nasvědčuje tomu, že podobný výsledek by se mohl zrodit opět a proto tipuji, že 1. poločas, nebo zápas skonči remízou.

Tip na zápas

Zápas: Neapol - AC Milán
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 22.11.2020 20:45
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz:
1.76
Bookmaker: Tipsport

Sázkařský bonus ve Fortuně Vložte 200 Kč a získáte 900 Kč + 50 Free spins
  • 300% bonus 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 200 Kč
  • 50 volných toček ve hře FORTUNA:LIGA
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.