Nacional - Sporting (analýza + tip na zápas)

Nacional - Sporting (analýza + tip na zápas)

Ve 13. kole nejvyšší portugalské soutěže se představí vedoucí Sporting na trávníku Nacional. Hostující celek bude v zápase favoritem a má motivaci navíc udržet si 1. místo.

Sporting je zatím pro mě velmi příjemné překvapení, protože vede domácí ligu se ziskem 32 bodů. Ligu vede před svými největšími rivaly a konkurenty Benfikou a Portem. Právě zmíněné 2 celky se obvykle perou o domácí titul, Sporting většinou hraje až třetí housle. Druhá Benfica je zatím na 2. místě se ziskem 27 bodů a má zápas k dobru. Pokud ho vyhraje bude mít 30 bodů a Sporting i tak náskok 2 body. Sporting z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrál a jednou remizoval a aktuálně táhne 3 výhry v řadě. National je průběžně na 9. místě se ziskem 13 bodů. Forma domácích není výrazná, ale v předešlém kole doma vyhráli 2:0 po třech prohrách. Věřím, že domácí celek může soupeře potrápit a bude chtít favorita zvítězit , ale hosté by měli mít kvalitu na kontrolu zápasu a brát 3 body.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto 2 celků je jasně lepší ve prospěch Sportingu, který až čtyřikrát vyhrál a jednou se body dělily. Věřím hostům, že mají velkou motivaci udržet si 1. místo před Benfikou a Portem, kteří zatím ztrácejí i lehké body. Hraju dvojku a v zápase by mohly padnout alespoň 2 přesné zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Nacional - Sporting
Soutěž:
Primeira Liga
Čas zápasu:
07.01.2021 19:30
Tip: 2 and over 1.5
Kurz:
1.65
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.