Mirandes – Real Sociedad (analýza + tip na zápas)

Mirandes – Real Sociedad (analýza + tip na zápas)

V semifinále Copa del Rey přivítá doma tým z 2. ligy Mirandes v odvetném souboji favorizovaný Real Sociedad. Domácímu týmu se zatím v poháru velmi daří, a podařilo se mu už zaskočit několik favoritů, ale k tomu se dostanu za chvíli. Pojďme pěkně postupně. Nejprve Mirandes porazil Coruxo na jeho trávníku 5:4, dále vyhrál v UCAM Murcii 3:2. No a následně se potkal již pouze s celky z 1.ligy, a ukázalo se, že je velmi silný v domácím prostředí. Doma zdolal Vigo 2:1, pak Sevillu 3:1, a následně Villareal 4:2. Nyní ho čeká domácí odveta s Realem Sociedad, který na úvod rozstřílel Bacero 8:0, pak Ceutu 4:0. Potom přišly překážky z 1. ligy – zdolal Espanyol 2:0, následně Osasunu 3:1 a husarský kousek se jim podařil v Madridu, kde porazil Real 4:3.

V domácí lize se momentálně lépe daří Realu Sociedad, který z předešlých 5-ti duelů až čtyři vyhrál. V předchozím kole doma vyhrál nad Valladolidem 1:0, a usadil se na 4. místě v tabulce. Mirandes se doma v lize velmi nedaří, a jsou na 10. místě. Přes víkend hráli doma remízu 1:1 proti Girone.

Připomínám, že první semifinálový zápas doma vyhrál 2:1 Real Sociedad, a jelikož hosté dokázali vstřelit gól, tak to může být zajímavá odveta. Osobně si myslím, že Real Sociedad aktuálně hraje ve velké pohodě, a kvalita jeho hráčů je na vyšší úrovni. Myslím, že by mohl vyhrát také v odvetě, i když domácí budou nepříjemní. Zkusím věřit hostům, že vyhrají, a postoupí do finále.

Tip na zápas

Zápas: Mirandes – Real Sociedad
Soutěž:
Španělsko: Copa del Rey
Čas zápasu: 04.03.2020 21:00
Tip: 2
Kurz: 1.85
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy