Mirandes – Real Sociedad (analýza + tip na zápas)

Mirandes – Real Sociedad (analýza + tip na zápas)

V semifinále Copa del Rey přivítá doma tým z 2. ligy Mirandes v odvetném souboji favorizovaný Real Sociedad. Domácímu týmu se zatím v poháru velmi daří, a podařilo se mu už zaskočit několik favoritů, ale k tomu se dostanu za chvíli. Pojďme pěkně postupně. Nejprve Mirandes porazil Coruxo na jeho trávníku 5:4, dále vyhrál v UCAM Murcii 3:2. No a následně se potkal již pouze s celky z 1.ligy, a ukázalo se, že je velmi silný v domácím prostředí. Doma zdolal Vigo 2:1, pak Sevillu 3:1, a následně Villareal 4:2. Nyní ho čeká domácí odveta s Realem Sociedad, který na úvod rozstřílel Bacero 8:0, pak Ceutu 4:0. Potom přišly překážky z 1. ligy – zdolal Espanyol 2:0, následně Osasunu 3:1 a husarský kousek se jim podařil v Madridu, kde porazil Real 4:3.

V domácí lize se momentálně lépe daří Realu Sociedad, který z předešlých 5-ti duelů až čtyři vyhrál. V předchozím kole doma vyhrál nad Valladolidem 1:0, a usadil se na 4. místě v tabulce. Mirandes se doma v lize velmi nedaří, a jsou na 10. místě. Přes víkend hráli doma remízu 1:1 proti Girone.

Připomínám, že první semifinálový zápas doma vyhrál 2:1 Real Sociedad, a jelikož hosté dokázali vstřelit gól, tak to může být zajímavá odveta. Osobně si myslím, že Real Sociedad aktuálně hraje ve velké pohodě, a kvalita jeho hráčů je na vyšší úrovni. Myslím, že by mohl vyhrát také v odvetě, i když domácí budou nepříjemní. Zkusím věřit hostům, že vyhrají, a postoupí do finále.

Tip na zápas

Zápas: Mirandes – Real Sociedad
Soutěž:
Španělsko: Copa del Rey
Čas zápasu: 04.03.2020 21:00
Tip: 2
Kurz: 1.85
Bookmaker: Tipsport