Manchester Utd - Southampton (analýza + tip na zápas)

Manchester Utd - Southampton (analýza + tip na zápas)

V dalším souboji Premier League přivítá doma United v důležitém souboji Southampton. Domácí celek je favorit a bude muset vyhrát, aby udržel kontakt s City v boji o titul.

United hraje v této sezóně opravdu výborně, ale aktuálně to i tak nestačí na 1. místo. Karta se trochu obrátila a domácímu týmu se přestalo chvilkově dařit. Okamžitě to dokázalo využít City, které naopak soupeřů válcuje a táhne dlouhou šňůru bez prohry. United je průběžně na 2. místě se ziskem 41 bodů a na svého městského rivala City ztrácí 3 body. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a jednou prohráli. Zmíněná prohra doma 1:2 se Sheffieldem byla opravdu šok a možná bude domácí celek stát titul. V předchozím kole United hrál remízu 0:0 na trávníku Arsenalu. Southampton je klub, který má svou kvalitu a umí být nepříjemný. V tabulce však klesá a aktuálně mu patří 11. místo se ziskem 29 bodů. Hostům určitě vyšel lépe vstup do sezóny a nyní se mu daří méně, co vidět také na pádu v tabulce. V předešlých 5-ti duelech zaznamenal remízu, výhru, ale pak přišli 3 prohry v řadě, ve kterých Southampton vstřelil jen gól, přičemž 6 inkasoval.

Bilance předešlých vzájemných duelů je lepší ve prospěch domácího celku, který dvakrát vyhrál a třikrát se body dělily. V předchozím zápase v listopadu se United podařilo otočit zápas v Southamptonu z 0:2 na 3:2 během 2. poločasu. V každém z předešlých zápasů se trefili oba celky alespoň dvakrát, to je další zajímavý fakt. Souboje těchto týmů přinášejí opravdu hodně gólů. Hraju výhru United a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Manchester Utd - Southampton
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 02.02.2021 21:15
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.72
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.