Manchester Utd - Sheffield Utd (analýza + tip na zápas)

Manchester Utd - Sheffield Utd (analýza + tip na zápas)

Ve 20. kole Premier League přivítá vedoucí Manchester United doma poslední Sheffield a tento souboj by měl být jasnou záležitostí pro domácí celek, který hraje ve vynikající formě.

United je aktuálně na 1. místě se ziskem 40 bodů a pokud se nemýlím, tak neprohrál už 13 duelů v řadě, přičemž 10 duelů vyhrál a jen třikrát remizoval. V předešlých 5-ti duelech si připsal na konto 4 výhry a v Liverpoolu dokázal remizovat 0:0, což byl velmi důležitý výsledek z hlediska boje o titul. Aktuálně to vypadá tak, že katastrofální forma Liverpoolu mu možná opravdu překazí zisk titulu, když na United ztrácí již 6 bodů, což je podle mého názoru dost. Největším konkurentem se aktuálně jeví být City, kterému se nedařilo, ale opět se rozběhlo a ničí soupeře. City táhne šňůru již 10 výher v řadě a momentálně ztrácí na United jen 2 body, navíc má zápas k dobru. Sheffield zažívá hororovou sezónu a nedaří se mu herně ani zdaleka tak, jako v té předchozí. Poslední 20. místo a zisk 5 bodů nevěští nic dobrého a osobně si myslím, že tento rok sestoupí. V aktuální sezóně Sheffield v 19-ti duelech jednou vyhrál, dvakrát remizoval a 16 duelů prohrál, což je katastrofální vizitka.

Bilance vzájemných duelů těchto celků je podstatně lepší ve prospěch domácího giganta, který 4 zápasy vyhrál a jednou loni se zrodila remíza 3:3 v Sheffieldu, no to hosté předváděli úplně jiný fotbal než dnes. United musí zvítězit, pokud nechce před sebe levně pustit svého městského rivala City. Jednoznačně věřím domácímu týmu, proto v lepším kurzu hrám, že zvítězí v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Manchester Utd - Sheffield Utd
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 27.01.2021 21:15
Tip:
Manchester Utd HCP (-1.5)
Kurz: 1.74
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.