Manchester Utd – Leeds ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Manchester Utd – Leeds ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Evropské fotbalové soutěže se pomalu rozbíhají a začíná také prestižní Premier League. Úvodním sobotním zápasem bude souboj United proti odvěkému rivalovi Leeds United. Červení ďáblové jsou doma favorit.

Pro oba týmy se jedná o první soutěžní zápas sezóny a oba celky odehráli několik přípravných duelů před sezónou. United obsadil v předešlé sezóně 2. místo za City a v této bude chtít zaútočit na domácí titul. Zatímco United odehrál pouze 4 přípravné zápasy, tak Leeds vůbec nezahálel a odehrál jich 7. United vyhrál 2:1 nad Derby a s Evertonem vysoce 4:0. Remizoval 2:2 s Brentfordem a prohrál 2:4 s QPR, což jsou poněkud nečekané výsledky. Leeds skončil jako nováček v předešlé sezóně na slušném 9. místě a tohle umístění se minimálně pokusí zopakovat, nebo překonat. Leedsu se v přípravě vůbec nedařilo, když vyhrál jen jediný duel s týmem z nižší soutěže a následně čtyřikrát prohrál a dvakrát remizoval s Villarrealem 2:2 a Blackburnem 1:1. Dvakrát poměrně hladce prohrál s Ajaxem 0:4 a 1:3 a také s Betisem 2:3. Obrana Leedsu dost inkasovala, takže tímto směrem se hosté budou muset zlepšit, protože v úvodu sezóny je čeká náročná zkouška na Old Trafford.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro domácího favorita, který třikrát vyhrál, jednou se body dělily a jednou vyhráli hosté. United odehrál v přípravě méně zápasů, ale hostům se v přípravě vůbec nedařilo. Kvalita je na straně United, proto tipuji 1 a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Manchester Utd – Leeds
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 14.08.2021 13:30
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.76
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.