Manchester Utd – Fulham ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Manchester Utd – Fulham ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Další zápas v rámci Premier League bude souboj domácího United s vypadávajícím Fulhamem. V tomhle zápase se nejedná prakticky o nic, ale domácí tým je i tak jasný favorit na 3 body.

United navzdory vypadnutí v skupinové fáze LM prožívá docela dobrou sezónu. Dokázal si zajistit postup do LM v příští sezoně a představí se ve finále EL proti Villarrealu a to se dá považovat za úspěch. Lepší pro United byla první polovina sezóny, když se domácí celek nacházel na 1. místě v tabulce, ale ohromný nárůst formy City ho z trůnu sesadil a vzal i sen o zisku titulu. Aktuálně mu patří 2. místo se ziskem 70 bodů. I když do konce ligy zbývají odehrát pouhé 2 duely, tak si bude svou pozici chtít udržet, protože v případě ztráty bodů by ho ještě mohl teoreticky předběhnout Leicester. United z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, ale následně zaznamenal 2 domácí prohry 1:2 s Leicesterem a 2:4 s Liverpoolem, takže do třetice bude určitě chtít zvítězit proti outsiderovi. Fulham má společně s West Brom a Sheffieldem už jistotu sestupu a tak se po roce mezi elitou stahuje zpět do nižší Championship. Nezachránila ho ani předsezónní posila v bráně Areola, který zřejmě po sezoně odejde a tak jim bude dobrý i Rodák, který jim vychytal postup do Premier League. Fulham z předešlých 5-ti duelů zaznamenal 4 prohry a jednou remizoval.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů hovoří jasnou řečí ve prospěch domácích, kteří 4 duely vyhráli a jednou se zrodila remíza. Nemyslím si, že Fulham udělá na Old Traffordu díru do světa. Jednoznačně věřím domácím, že zvítězí a zkusím v pěkném kurzu tipovat handicap, že United vyhraje alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Manchester Utd – Fulham
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 18.05.2021 19:00
Tip:
Manchester Utd HCP (-1.5)
Kurz: 2.06
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.