Manchester Utd - Brighton (analýza + tip na zápas)

Manchester Utd - Brighton (analýza + tip na zápas)

V Premier League přivítá United doma Brighton a bude si chtít udržet nadále 2. místo před Leicester. Brighton bude chdieť po dvou výhrách získat opět nějaké body, protože potřebuje mít jistotu záchrany.

United byl v první polovině sezóny lídrem Premier League, ale později se ukázalo, že tým nehraje tak stabilně, aby si udržel dlouhodobě vedoucí pozici v soutěži. Z trůnu ho sesadilo City, které v uplynulých měsících nabralo ohromnou formu a vytvořilo si obrovský náskok. Po výhře a dvou remízách United nedávno nečekaně zdolal City na jeho trávníku 2:0 a ukončil tak jeho rekordní vítěznou šňůru. Následně zdolali doma dobře hrající West Ham 1:0, takže domácí tým by mohl do třetice uspět. Brighton je průběžně na 16. místě se ziskem 32 bodů a jeho výsledky se zlepšují v době, kdy je to nezbytné. Sérii proher konečně vystřídaly 2 výhry v řadě. V Southamptonu vyhrál 2:1 a doma si hladce poradil 3:0 s Newcastlem, který je zároveň jeho soupeř v boji o možný sestup. Brighton od sestupujícího 18. místa dělí 6 bodů, ale určitě chce tímto pozicím v tabulce odskočit co nejrychleji dál.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou týmů je jednoznačně lepší ve prospěch domácího favorita, který vyhrál všech 5 předešlých zápasů a vždy padli minimálně 3 branky v zápase. Opět věřím, že United doma zvítězí a v zápase by mohly padnout alespoň 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Manchester Utd - Brighton
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 04.04.2021 20:30
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.99
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy