Manchester Utd – Arsenal ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Manchester Utd – Arsenal ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Další atraktivní souboj se odehraje v Premier League mezi domácím United a Arsenalem. Domácí celek je v zápase favoritem, ale aktuálně se „ďáblům“ nedaří podle představ a Arsenal je zdá se z nejhoršího venku.

Domácí celek je aktuálně na nelichotivém 8. místě se ziskem 18 bodů. United nedávno odvolal norského trenéra a dočasně ho nahradil bývalý hráč United Carrick, který byl při výhře 2:0 v LM ve Villarrealu a také při víkendové remíze na trávníku silné Chelsea 1:1. Bilance z předešlých 5-ti duelů United je slabá, protože dokázali pouze jednou vyhrát, třikrát prohráli a jednou remizovali. V předchozím kole na půdě Chelsea byli snad ve všem horší, ale dokázali získat bod, navzdory tlaku domácích. Arsenal skončil předešlou sezónu mizerně a stejně špatně začal tu aktuální. Jak se však zdá, tyto problémy jsou dočasně zažehnány a Arsenal stoupá v tabulce a dokonce je na tom momentálně lépe než United. Hostům patří 5. místo se ziskem 23 bodů az předchozích 5-ti duelů čtyřikrát vyhráli a jednou prohráli 0:4 v Liverpoolu. V předchozím kole doma Arsenal zdolal 2:0 Newcastle. Arsenal letos nehraje LM ani EL, takže se může plně soustředit na ligu.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro Arsenal, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily, takže proti United se mu daří a neprohrál s ním už přes rok a pól. V tomhlesouboji zkusím tip, že oba dají gól.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Manchester Utd – Arsenal
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 02.12.2021 21:15
Tip: Oba dají gól
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

TipVěděli jste, že existuje sázka tzv. dvojitá šance? Tipujete jestli váš tým vyhraje, přehraje nebo remizuje a to buď v prvním poločase nebo celkově. Pokud váš tip nastane při jedné z těchto dvou možností, tak je vítězný! První s tím přišla sázková kancelář Fortuna, ale dnes to už nabízí několik sázkových kanceláří.