Manchester City - Wolves (analýza + tip na zápas)

Manchester City - Wolves (analýza + tip na zápas)

Vedoucí Manchester City přivítá doma fotbalisty Wolves a domácí celek bude v tomto zápase velkým favoritem. Forma domácího týmu je fantastická, ale také forma hostů se zlepšuje.

City sice neuspělo v boji o domácí titul loni proti Liverpoolu, ale v této sezóně si to zřejmě vynahradí a titul získá. Já osobně nepochybuji o tom, že by se tak stát nemělo, jelikož City má na 1. místě náskok již 13 bodů před městským rivalem United, který má ještě zápas k dobru. Momentálně City vyhrálo ve všech soutěžích dohromady 20 duelů v řadě, což je neskutečná série. V této formě jsou nejen favoritem na zisk trofeje v Premier League, ale také dost velkým favoritem na vítězství v Lize mistrů. Wolves se v předchozích dvou sezónách dařilo a skončili identicky, přičemž loni si zahráli také skupinovou fázi Evropské ligy. Horší je to v této sezoně, když měli slabou první polovinu soutěže. Aktuálně jim patří 12. místo se ziskem 34 bodů, ale jejich forma se v předešlých týdnech zlepšila a z předešlých 5-tich duelů vyhráli 3 a dvakrát remizovali. Tento celek dokázal loni potrápit a zdolat City, ale aktuálně je domácí tým jako nezastavitelný stroj.

Bilance z předešlých vzájemných 5-ti zápasů vyznívá o něco lépe pro hosty, kteří třikrát vyhráli a dvakrát vyhrálo City. Loni hráli Wolves výborně a City naopak neměli svou nejlepší sezónu, i proto dvakrát prohráli s Wolves. Myslím si, že domácí rozjetý celek zvítězí, ale zkusím tip v lepším kurzu, že City dá gól v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City - Wolves
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 02.03.2021 21:00
Tip:
Manchester City dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.79
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy