Manchester City - Wolves (analýza + tip na zápas)

Manchester City - Wolves (analýza + tip na zápas)

Vedoucí Manchester City přivítá doma fotbalisty Wolves a domácí celek bude v tomto zápase velkým favoritem. Forma domácího týmu je fantastická, ale také forma hostů se zlepšuje.

City sice neuspělo v boji o domácí titul loni proti Liverpoolu, ale v této sezóně si to zřejmě vynahradí a titul získá. Já osobně nepochybuji o tom, že by se tak stát nemělo, jelikož City má na 1. místě náskok již 13 bodů před městským rivalem United, který má ještě zápas k dobru. Momentálně City vyhrálo ve všech soutěžích dohromady 20 duelů v řadě, což je neskutečná série. V této formě jsou nejen favoritem na zisk trofeje v Premier League, ale také dost velkým favoritem na vítězství v Lize mistrů. Wolves se v předchozích dvou sezónách dařilo a skončili identicky, přičemž loni si zahráli také skupinovou fázi Evropské ligy. Horší je to v této sezoně, když měli slabou první polovinu soutěže. Aktuálně jim patří 12. místo se ziskem 34 bodů, ale jejich forma se v předešlých týdnech zlepšila a z předešlých 5-tich duelů vyhráli 3 a dvakrát remizovali. Tento celek dokázal loni potrápit a zdolat City, ale aktuálně je domácí tým jako nezastavitelný stroj.

Bilance z předešlých vzájemných 5-ti zápasů vyznívá o něco lépe pro hosty, kteří třikrát vyhráli a dvakrát vyhrálo City. Loni hráli Wolves výborně a City naopak neměli svou nejlepší sezónu, i proto dvakrát prohráli s Wolves. Myslím si, že domácí rozjetý celek zvítězí, ale zkusím tip v lepším kurzu, že City dá gól v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City - Wolves
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 02.03.2021 21:00
Tip:
Manchester City dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.79
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.