Manchester City – Norwich ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Manchester City – Norwich ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V sobotu se doma představí i City, které přivítá Norwich a bude ještě větším favoritem v zápase jako Liverpool proti Burnley. Kurz na domácí tým je opravdu nízký, takže jsem hledal atraktivnější.

City loni získalo ligový titul, který převzalo od Liverpoolu a ve druhé polovině sezóny nabralo fantastickou formu, jejíž nemohl konkurovat v té době žádný tým. Forma trochu opadla v závěru sezóny, kde City dvakrát ve finále podlehlo Chelsea. Aktuálně City posílil Grealish a snaží se dotáhnout také Kanea. City navzdory nejvyšším ambicím nevstoupilo do nové soutěžní sezóny vůbec dobře a dvakrát prohrálo. Ve finále Community Shield prohrálo 0:1 s Leicesterem a následně 0:1 na trávníku Tottenhamu v lize. Norwich se po roční přestávce opět vrátil do Premier League, poté co jasně ovládl Championship. I v této sezóně bude spoléhat na kvality finského útočníka Pukkiho, který je nejlepším střelcem týmu. Norwich zažil v předchozím kole náročný vstup do ligové sezóny na trávníku Liverpoolu, kde prohrál 0:3 a další těžká zkouška v podobě City čeká.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší pro City, které třikrát vyhrálo, jednou se body dělily a jednou vyhráli hosté. Kvalita je jasně na straně domácích, kteří dvakrát prohráli a do třetice doma proti outsiderovi si to nemohou dovolit. Tipuji, že City zabere a vyhraje oba poločasy.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Manchester City – Norwich
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 21.08.2021 16:00
Tip:
Manchester City vyhraje oba poločasy: Ano
Kurz: 1.82
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.