Manchester City - Manchester United (analýza + tip na zápas)

Manchester City - Manchester United (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 27. kola bude v Premier League tradiční derby mezi Machestrom City a United. Poměrně jasný favorit v zápase je podle sázkových kanceláří domácí tým a myslím, že oprávněně.

United svého času vedl ligu, ale aktuálně je to minulost, protože ho na 1. místě vystřídal jeho městský rival City a to zaslouženě. City má na čele 65 bodů a nedávno vyrovnal počtem výher v řadě starý rekord Arsenalu. Asi nikdo aktuálně nepochybuje, že by domácí tým nezískal titul v této sezoně. United má na kontě 51 bodů a ztrácí na svého konkurenta již 14 bodů, což je opravdu hodně. Z předešlých 5-ti duelů vyhrál jen jednou a čtyřikrát remizoval a také to je jeden z hlavních důvodů proč se City tak moc United vzdálilo. United neskóroval v předchozích dvou duelech s Chelsea a Crystal Palace, hlavně na trávníku Palace se očekávala výhra, ale nestalo se tak. United se nemohou na nic spoléhat a stále musí bojovat aby měli jistotu Ligy mistrů, protože konkurence v podobě několika týmů jim je v patách.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je vyrovnaná, když si oba celky připsaly na konto shodně po 2 výhry a jednou se body dělily. V předešlém derby vyhrálo City na stadionu United 2:0 a klidně by se takový výsledek mohl zopakovat i teď. Forma City je špičková a domácí celek hraje ve velké psychické pohodě. V krásném kurzu zkusím tip, že City vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City - Manchester United
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 07.03.2021 17:30
Tip:
Manchester City HCP (-1.5)
Kurz: 2.51
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy