Manchester City - Manchester United (analýza + tip na zápas)

Manchester City - Manchester United (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 27. kola bude v Premier League tradiční derby mezi Machestrom City a United. Poměrně jasný favorit v zápase je podle sázkových kanceláří domácí tým a myslím, že oprávněně.

United svého času vedl ligu, ale aktuálně je to minulost, protože ho na 1. místě vystřídal jeho městský rival City a to zaslouženě. City má na čele 65 bodů a nedávno vyrovnal počtem výher v řadě starý rekord Arsenalu. Asi nikdo aktuálně nepochybuje, že by domácí tým nezískal titul v této sezoně. United má na kontě 51 bodů a ztrácí na svého konkurenta již 14 bodů, což je opravdu hodně. Z předešlých 5-ti duelů vyhrál jen jednou a čtyřikrát remizoval a také to je jeden z hlavních důvodů proč se City tak moc United vzdálilo. United neskóroval v předchozích dvou duelech s Chelsea a Crystal Palace, hlavně na trávníku Palace se očekávala výhra, ale nestalo se tak. United se nemohou na nic spoléhat a stále musí bojovat aby měli jistotu Ligy mistrů, protože konkurence v podobě několika týmů jim je v patách.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je vyrovnaná, když si oba celky připsaly na konto shodně po 2 výhry a jednou se body dělily. V předešlém derby vyhrálo City na stadionu United 2:0 a klidně by se takový výsledek mohl zopakovat i teď. Forma City je špičková a domácí celek hraje ve velké psychické pohodě. V krásném kurzu zkusím tip, že City vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City - Manchester United
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 07.03.2021 17:30
Tip:
Manchester City HCP (-1.5)
Kurz: 2.51
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.