Manchester City – Chelsea ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Manchester City – Chelsea ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V rámci Premier League se odehraje šlágr 22. kola mezi domácím City a Chelsea. Navzdory faktu, že se jedná o souboj prvního mužstva ligy s druhým, tak jasným favoritem je podle kurzů City. Nemyslím si, že Chelsea bude tak lehkou kořistí.

Domácí tým hraje momentálně ve skvělé formě a nezaznamenává zbytečné ztráty bodů, na rozdíl od jeho největších konkurentů v boji o titul, mezi něž patří i Chelsea. City je v čele ligy se ziskem 53 bodů, takže před druhou Chelsea má komfortní náskok 10 bodů a to může znamenat, že k titulu je domácí celek poměrně blízko. City dokázal v Premier League vyhrát 11 duelů po sobě, což je opravdu obdivuhodná série, ale i ta jednou musí skončit a na City opět čeká kvalitní soupeř. Chelsea je na 2. místě se ziskem 43 bodů a zdaleka se nemůže chlubit  takovou bilancí jakou má City. Z předchozích 5-ti duelů vyhrála pouze jednou a čtyřikrát remizovala. V předchozím kole doma hostila Liverpool a zápas skončil remízou 2:2, přičemž Chelsea musela dotahovat dvoubrankovou ztrátu. Hosté se v uplynulých zápasech museli vyrovnat také s četnými absencemi a nadále musí sbírat body, jelikož jim na krk dýchá Liverpool a spol.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je poměrně vyrovnaná, ale Chelsea se radovala z výhry třikrát, zatímco City jen dvakrát. Kurz na hosty se mi zdá přestřelen a myslím si, že Chelsea zabojuje o body na trávníku lídra. Zkusím tip v pěkném kurzu, že Chelsea nepohraje.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Manchester City – Chelsea
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 15.01.2022 13:30
Tip:
X2
Kurz: 2.23
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.