Mallorca - Barcelona (analýza + tip na zápas)

Mallorca - Barcelona (analýza + tip na zápas)

Favorizovaná Barcelona se představí na trávníku nováčka v Mallorce. Každému je asi jasné, že favoritem v tomto zápase jsou hosté. Barcelona zatím ligu vede s počtem bodů 58. Domácí tým se nachází na 18. místě se ziskem 25 bodů. Hosté hrají o titul, přičemž domácí jsou v ohrožené zóně sestupu.

Tento ročník LaLigy je zajímavý, protože Real i Barcelona se celou sezónu předbíhají v boji o 1. místo. Ani jeden z těchto odvěkých rivalů se nevyhnul zbytečným zaváháním. Na obou stranách jich bylo hned několik. Momentálně je Barcelona na čele před Realem o 2 body, takže si nemůže dovolit opět zaváhat. Obzvlášť ne u soupeře jakým je Mallorca. Barcelona z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrála a jednou prohrála 0:2 v Madridu s Realem. Hosté na nováčka nehrají až tak špatně, ačkoli místo v tabulce je nelichotivé. Podali několik zajímavých výkonů, kde potrápili také silnějších soupeřů hlavně doma. Těšit je může fakt, že konkurence není vzdálená o hodně bodů. Z předešlých 5-ti duelů dokázala Mallorca dvakrát vyhrát, dvakrát přehrát a jednou remizovat. Fakta a statistiky jsou však v tomto zápase proti domácímu týmu, protože přijde velmi silný soupeř.

Co se týče vzájemných zápasů, navrch má jasně Barcelona, která dominovala v každém předešlém zápase. Vysoké vítězství Barcelony 5:0, 4:2, 5:0 a 5:2 hovoří jasnou řečí. Myslím si, že hosté v tomto zápase nenechají nic náhodě a rozdíl v kvalitě se ukáže. Hraji výhru Barcelony o 2 góly v handicapu.

Tip na zápas

Zápas: Mallorca - Barcelona
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 13.06.2020 22:00
Tip:
Barcelona HCP (-1.5)
Kurz: 1.88
Bookmaker:Tipsport