Mallorca - Barcelona (analýza + tip na zápas)

Mallorca - Barcelona (analýza + tip na zápas)

Favorizovaná Barcelona se představí na trávníku nováčka v Mallorce. Každému je asi jasné, že favoritem v tomto zápase jsou hosté. Barcelona zatím ligu vede s počtem bodů 58. Domácí tým se nachází na 18. místě se ziskem 25 bodů. Hosté hrají o titul, přičemž domácí jsou v ohrožené zóně sestupu.

Tento ročník LaLigy je zajímavý, protože Real i Barcelona se celou sezónu předbíhají v boji o 1. místo. Ani jeden z těchto odvěkých rivalů se nevyhnul zbytečným zaváháním. Na obou stranách jich bylo hned několik. Momentálně je Barcelona na čele před Realem o 2 body, takže si nemůže dovolit opět zaváhat. Obzvlášť ne u soupeře jakým je Mallorca. Barcelona z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrála a jednou prohrála 0:2 v Madridu s Realem. Hosté na nováčka nehrají až tak špatně, ačkoli místo v tabulce je nelichotivé. Podali několik zajímavých výkonů, kde potrápili také silnějších soupeřů hlavně doma. Těšit je může fakt, že konkurence není vzdálená o hodně bodů. Z předešlých 5-ti duelů dokázala Mallorca dvakrát vyhrát, dvakrát přehrát a jednou remizovat. Fakta a statistiky jsou však v tomto zápase proti domácímu týmu, protože přijde velmi silný soupeř.

Co se týče vzájemných zápasů, navrch má jasně Barcelona, která dominovala v každém předešlém zápase. Vysoké vítězství Barcelony 5:0, 4:2, 5:0 a 5:2 hovoří jasnou řečí. Myslím si, že hosté v tomto zápase nenechají nic náhodě a rozdíl v kvalitě se ukáže. Hraji výhru Barcelony o 2 góly v handicapu.

Tip na zápas

Zápas: Mallorca - Barcelona
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 13.06.2020 22:00
Tip:
Barcelona HCP (-1.5)
Kurz: 1.88
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu