Mainz - RB Lipsko (analýza + tip na zápas)

Mainz - RB Lipsko (analýza + tip na zápas)

V Bundeslize přivítá na domácím trávníku Mainz fotbalisty Lipska. Domácí celek se nachází na 15. místě s počtem bodů 27. Hostující tým je na 4. místě s počtem bodů 51. Fotbalisté Lipska aktuálně ztrácejí na vedoucí Bayern 7 bodů. Hosté jsou favoritem na výhru v tomto zápase.

Mainz aktuálně nepatří mezi nebezpečné týmy v lize. Sbírat body potřebuje, nakolik se nenachází v bezpečných místech tabulky. V předešlých 5-ti utkáních dokázal třikrát remizovat, připsal si jednu prohru, a také jednu remízu. V předchozím kole prohrával v Kolíně už 0:2, ale dokázal alespoň srovnat. Lipsko svého času vedlo ligu, ale nevyhnulo se několika zbytečným zaváháním, které ho aktuálně posunuli na 4. místo. S předešlých 5-ti zápasů dokázali dvakrát vyhrát, a až třikrát remizovat. Tři zmíněné remízy v řadě jsou jedním z důvodů pádu v tabulce. Lipsko se bude velmi muset snažit, aby doběhli Bayern, navíc se musí vyhnout dalším zaváháním. Pro hosty je nejvyšší čas opět bodovat naplno.

Vzájemné zápasy těchto dvou soupeřů dopadly o něco lépe pro Lipsko, které dvakrát vyhrálo. Jednou se z výhry těšil Mainz a dvakrát se body dělily. Domácí mají trpké vzpomínky na předešlý zápas v Lipsku, kde utrpěli debakl 0:8. Z tohoto hlediska mohou mít motivaci zabrat proti soupeři. Osobně si však myslím, že kvalita je na straně hostů, a rovněž pro hosty také nejvyšší čas získat opět plný počet bodů. Navíc v předešlých soubojích těchto týmů padalo hodně gólů. Proto budu věřit hostům, že vyhrají, a tak by v zápase mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Mainz - RB Lipsko
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 24.05.2020 15:30
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 1.90
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu