Mainz – Dortmund ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Mainz – Dortmund ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Bundeslize se představí o Ligu mistrů bojující Dortmund na trávníku Mainze a potřebuje vyhrát. Hosté jsou jasný favorit na vítězství a aktuálně se jim v lize daří.

S Dortmundem to vůbec ještě nedávno nevypadalo dobře, co se týče postavení v tabulce a nacházel se mimo elitní čtyřku. Předběhli ho v této sezóně výborně hrající týmy Frankfurt a Wolfsburg. Situace se ale v předešlých kolech změnila. Dortmund po vypadnutí z Ligy mistrů zabral a dokázal vyhrát pětkrát v řadě, čímž se v tabulce vyšvihl na 4. místo se ziskem 58 bodů. Aktuálně se Dortmund dostal před Frankfurt a vytlačil ho na 5. místo se ziskem 57 bodů. Ve čtvrtek zdolal Dortmund vysoko 4:1 Lipsko ve finále německého poháru a potvrdil, že před duelem v Mainzi má výbornou formu. Do konce ligy zbývají odehrát pouze 2 kola a Bayern je jistý mistr. Druhé Lipsko má na kontě 64 bodů, třetí Wolfsburg 60 bodů, čtvrtý Dortmund má 58 bodů a pátý Frankfurt má 57 bodů. To znamená, že jeden z trojice Wolfsburg, Dortmund a Frankfurt bude mít smůlu a nepostoupí do LM. Mainz je na 12. místě se ziskem 36 bodů a v závěru sezóny udělal velký kus práce v boji o záchranu. Není to tak dávno, kdy mu patřilo po sérii proher předposlední sestupové místo. Domácí celek dokázal z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrát a následně dvakrát remizoval. Aktuálně to vypadá tak, že Mainz se zachrání, ale pomohl by pojišťovací bod.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů je doslova vyrovnaná, oba celky si připsali na konto shodně po 2 výhry a jednou se body dělily. Předešlé 3 zápasy ale vyšli domácímu týmu, který dvakrát Dortmund zdolal a jednou se zrodila remíza. Hosté mají Mainzi co vracet a aktuálně mají skvělou formu. Přestože se daří také domácím, budu věřit Dortmundu, že vyhraje a v zápase by mohly padnout alespoň 3 branky.

Tip na zápas

Zápas: Mainz – Dortmund
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 16.05.2021 18:00
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 1.80
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.