Maďarsko - Polsko (analýza + tip na zápas)

Maďarsko - Polsko (analýza + tip na zápas)

Ve skupině I čeká úvodní zápas na domácí Maďarsko, které přivítá mírného favorita Polsko. Domácí celek se v uplynulém čase zlepšil a dokázal postoupit na EURO, ale hosté mají svou kvalitu.

Úvodem podotknu, že pro mě je jednoznačným favoritem skupiny Anglie a tuhle zemi pasuji za vítěze skupiny. Právě Polsko a Maďarsko by se měly poprat o 2. místo jistící baráž. Kromě těchto týmů se nachází ve skupině také Albánie, které zcela odepisovat nelze. Trpaslíky ve skupině jsou Andora a San Marino. Maďarsko uteklo hrobníkovi z lopaty v barážovém souboji proti Islandu, kde prohrávalo doma dlouho 0:1 ale brankami z 88. minuty a 92. minuty senzačně otočilo stav duelu a postoupilo. Domácí celek je momentálně velmi nepříjemný a houževnatý soupeř. Polsko má kvalitní kádr a tradičně se bude spoléhat na svého nejlepšího a rovněž světového útočníka Lewandowského, který ale v následujícím duelu v Anglii možná nenastoupí a to by byla citelná ztráta. Bohužel podobně to vypadá také s Milíkem a Piątekem a proto budou Poláci v Budapešti chtít v plné síle bodovat. Bayern v boji o domácí titul nastoupí 3 dny po zápase v Anglii proti Lipsku a potřebuje mít plný kádr na tento důležitý duel. Pokud by Lewandowski v Anglii hrál, podle pravidel by musel v Německu nastoupit do karantény, takže Bayern váha, či hráče uvolní.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je poměrně vyrovnaná, ale jemně lepší ve prospěch Polska, která dvakrát vyhrálo, dvakrát se body dělily a jednou vyhrálo Maďarsko. Připomínám, že se jedná o staré zápasy více než 10 let. Aktuálně věřím více útočné síle Polska, a zkusím tip, že Polsko vyhraje 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Maďarsko - Polsko
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 25.03.2021 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Polsko
Kurz: 1.74
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.