Lyon – Štrasburk ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Lyon – Štrasburk ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V 5. kole Ligue 1 přivítá Lyon v roli favorita doma Štrasburk. Domácí celek se potřebuje rozjet a vzhledem k jeho ambicím se chce posunout výše.

Aktuální situace v Ligue 1 je zajímavá, protože PSG podle očekávání dominuje, ale ostatní týmy myslící na titul stagnují a nevyhnuly se zaváháním. Lyon si ze čtyř zápasů připsal na konto pouze 5 bodů, což je méně než možná polovina a nachází se jenom na 9. místě. Domácí remíza 1:1 s Brestem v úvodu, remíza v předchozím kole doma s nováčkem Clermontem 3:3 a hladká prohra 0:3v Angers věru nejsou dobrou vizitkou favorita, který má navíc pasivní skóre 5:7. Lyon vyhrál konečně v předchozím kole 1:0 na trávníku Nantes. Štrasburk má o bod méně a v tabulce je na 13. místě se ziskem čtyř bodů. Dvakrát prohrál - z toho na trávníku PSG 2:4, jednou remizoval a v předchozím kole také zabral naplno, když zdolal doma 3:1 Brest.

Bilance z předešlých čtyř vzájemných duelů je jasně lepší pro Lyon, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily. Hosté čekají na triumf nad favoritem poměrně dlouho a zřejmě ještě budou muset počkat. Věřím Lyonu a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Lyon – Štrasburk
Súťaž:
Ligue 1
Čas zápasu: 12.09.2021 20:45
Tip: 1 and over 1.5
Kurz: 1.72
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.