Lyon - Méty (analýza + tip na zápas)

Lyon - Méty (analýza + tip na zápas)

Dalším soubojem v rámci Ligue 1 bude domácí souboj Lyonu, který přivítá Méty. Pokud chce Lyon setrvat na čele ligy, tak bude muset zvítězit, což by se mu však mělo podařit.

Lyon je zatím vedoucím celkem francouzské ligy se 40 body před favorizovaným PSG. Je to trošku překvapení, protože předešlé sezóny ovládl ve Francii PSG, který o takovém čase už vedl ligu. Lyon dokázal vyhrát nedávno 1:0 právě v Paříži, což ho posunulo na 1. místo. Škoda domácí remízy proti Brestu, kde Lyon zcela nepochopitelně ztratil 2 body. Zaváhání se však nevyhnul ani PSG, který nedávno remizoval v St. Etienne. Lyon z předešlých 5-ti duelů dvakrát remizoval a třikrát vyhrál. V předchozím kole prohrával už 0:2 na trávníku kvalitního Rennes, ale v závěru dokázal zatlačit soupeře a získat cenný bod za remízu 2:2. Méty jsou na 12. místě se ziskem 25 bodů, když z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a jednou prohráli. Aktuálně hosté nemají dechberoucí formu, která by měla Lyonu konkurovat.

Bilance vzájemných duelů těchto celků je jednoznačná ve prospěch domácího týmu, který předešlých 5 soubojů hladce vyhrál. Podobný scénář očekávám i teď, protože Lyonu jde o hodně v souboji na dálku s PSG. Věřím, že Lyon doma vyhraje a setrvá na čele ligy, navíc by v zápase mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Lyon - Méty
Súťaž:
Ligue 1
Čas zápasu: 17.01.2021 21:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.80
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy