Lyon – Lille (analýza + tip na zápas)

Lyon – Lille (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 34. kola Ligue 1 bude zápas dvou týmů, které bojují o domácí titul. Lyon doma přivítá Lille, je mírný favorit zápasu a právě pro domácí to bude mimořádně důležitý duel.

Lille hraje v této sezóně opravdu výborně a drží si 1. místo se ziskem 70 bodů. V podstatě jen jednou pustilo před sebe PSG, i to na krátký čas. Ani Lille se nevyhnulo zaváháním, podobně jako jeho konkurenti. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrálo, jednou prohrálo a dvakrát remizovalo. V předchozím kole Lille ztratilo 2 body po remíze 1:1 s Montpellierem, ale nedávno dokázalo vyhrát v Paříži 1:0. Byla by to poměrně velká senzace, kdyby se Lille podařilo ukrást domácí titul Paříži, nakolik PSG roky kraloval na čele ligy s náskokem, ale aktuální sezóna je jiná. Lyon je zatím na 4. místě se ziskem 67 bodů a na Lille ztrácí 3 body. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát remizoval, jednou prohrál a následně dvakrát vyhrál. Pokud by Lyon prohrál tento duel, tak by to možná znamenalo ztrátu možnosti zisku titulu, naopak pokud vyhraje, dotáhne se na Lille. Nedávno Lyon doma podlehl Monaku 0:2 ve čtvrtfinále domácího poháru a možná se již soustředil na duel s Lille.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou týmů je lepší pro Lille, které vyhrálo dvakrát, třikrát se zrodila remíza, přičemž v prodloužení vyhrál Lyon. Vždy se jednalo o těsné výsledky o jediný gól. Důležitý duel pro oba celky, kde nikdo nebude chtít udělat zbytečnou chybu, ale domácí musí pro výhru udělat více. Zkusím proto tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Lyon – Lille
Soutěž:
Ligue 1
Čas zápasu: 25.04.2021 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.70
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy