Lyon – Juventus (analýza + tip na zápas)

Lyon – Juventus (analýza + tip na zápas)

V následujícím osmifinálovém souboji přivítá Lyon doma Juventus, který je favorit na postup dál a tu s tím naprosto souhlasím.

Juventus svou skupinu vyhrál se 16 body a měl v ní Atletico, Leverkusen a Lokomotiv a podle předpokladů v ní zvítězil.

Lyon se ocitl ve velmi zajímavé a vyrovnané skupině, kde nebyl top velkoklub. Zahrál si proti Lipsku, Benfice a Zenitu a skončil druhý se ziskem 8 bodů.

Juventus si v lize poradil se Spalem 2:1 a udržel se tak na prvním místě před Laziem. Lyon neměl dobrou formu a chyběl mu zraněný střelec Depay, ale v předešlém kole dokázal konečně vyhrát v Metách 2:0 a povzbudil se tak na tento důležitý souboj LM.

Aktuálně mi forma Juventusu přijde o dost lepší než forma Lyonu a dost o tom hovoří také postavení obou týmů v ligové tabulce. Lyon má v tomto ročníku na svém kontě podstatně více zaváhání jako hosté.

Vzájemná bilance zápasů hovoří jasně ve prospěch italského týmu, který dokázal čtyřikrát vyhrát a jednou se zrodila remíza. Naposledy se tyto dva celky setkali v Lize mistrů v roce 2016 a po výsledcích 1:0 a 1:1 šel dál Juventus.

Myslím si, že hosté jsou favoritem také tentokrát – ať už podle kurzů, nebo podle zkušeností, či kvality a vyváženosti kádru. Juventus má na to aby v Lyonu vyhrál a udělal tak rázný krok za postupem už ve Francii.

Zkusím v tomto zápase tipnout výhru hostů.

Tip na zápas

Zápas: Lyon – Juventus
Soutěž: Liga mistrů – play-off
Čas zápasu: 26.02.2020 21:00
Tip: 2
Kurz: 1.83
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy