Lorient – PSG ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Lorient – PSG ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Z francouzské Ligue 1 si vybírám zápas vedoucího PSG, který zavítá do Lorientu. Jasný favorit jsou hosté, jak už to bývá zvykem a navíc mají domácímu celku co vracet, protože v lednu šokujícím způsobem uspěl Lorient 3:2.

V předešlé sezóně PSG nečekaně nezískal domácí titul a propustil ho Lille a to nečekal nikdo. V té aktuální už Paříž nenechává nic náhodě a suverénně vede ligu, kde je v čele se ziskem 45 bodů, přičemž druhá Marseille má na kontě pouhých 32 bodů. PSG z předchozích 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. Remízy 0:0 s Nice a 1:1 v Lensu považuji za jakousi oddechovou pasáž PSG, jelikož má luxusní náskok a může si to dovolit. V předchozím kole Paříž opět zabrala naplno a doma zdolala Monako 2:0. Lorient to bude mít zřejmě proti PSG náročné a podobná senzace se už nezopakuje, nakolik se mu vůbec nedaří a je na předposledním místě. V Ligue 1 nevyhrál už 11 zápasů v řadě, přičemž předešlých 7 duelů v řadě prohrál a na cestě je zřejmě osmá porážka od PSG.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je jasně lepší pro Paříž, která čtyřikrát vyhrála. Výjimkou je jediná výhra Lorientu z ledna, kdy doma senzačně vyhrál 3:2. Věřím PSG, že soupeře převálcuje a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Lorient – PSG
Súťaž:
Ligue 1
Čas zápasu: 22.12.2021 21:00
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 1.84
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.