Liverpool – Tottenham (analýza + tip na zápas)

Liverpool – Tottenham (analýza + tip na zápas)

Šlágr 13. kola se odehraje v Anglii, když v nejvyšší fotbalové soutěži přivítá Liverpool doma Tottenham. Bude to souboj o vedoucí pozici v tabulce dvou nejlepších týmů v lize.

Liverpool je zatím na 2. místě se ziskem 25 bodů, stejně jako vedoucí Tottenham, který má však zatím lepší skóre. Liverpool aktuálně nehraje nejlépe, když v předešlých 5-ti duelech dvakrát vyhrál a třikrát remizoval. Remíza v Brightonu a remíza v předešlém zápase s Fulhamem jsou zklamáním a zbytečnou ztrátou 4 bodů. Tottenham je na tom o něco lépe, když remizoval dvakrát a třikrát vyhrál. V předchozím kole však také ztratil 2 body na trávníku Crystal Palace po remíze 1:1. Liverpool měl velmi slabý 1. poločas, Tottenham pro změnu slabý 2. poločas a tak je remíza spravedlivá. Tento duel bude důležitý pro oba celky, protože si v případě výhry jeden z dvojice udělá náskok 3 bodů. Favoritem na vítězství je však reálně více domácí celek.

Bilance vzájemných zápasů je velmi nelichotivá pro hosty, kteří v předešlých 5-ti duelech nedokázali získat ani bod. Ano, Liverpool dokázal pětkrát po sobě porazit Tottenham. Každá série jednou končí, ale já zkusím hrát tip, že oba kluby vstřelí gól v zápase.

Tip na zápas

Zápas: Liverpool – Tottenham
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 16.12.2020 21:00
Tip: Oba dají gól
Kurz:
1.56
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.