Liverpool – Southampton ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Liverpool – Southampton ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Liverpool přivítá na Anfieldu Southampton a bude si chtít připsat další 3 povinné body v tabulce. Domácí tým je v zápase jasný favorit a proto se očekává výhra a posun v tabulce nahoře.

Domácí celek je zatím na 3. místě se ziskem 25 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dokázal třikrát vyhrát, jednou prohrál a jednou remizoval. Po drtivé výhře 5:0 nad United venku, přišla nepochopitelná remíza 2:2 doma s Brightonem a následně také prohra s West Hamem 2:3. V předchozím kole Liverpool doma opět zabral a rozstřílel 4:0 Arsenal. Přes týden si v LM poradil doma s Portem 2:0, takže se opět rozjíždí. Hosté jsou prozatím na 13. místě se ziskem 14 bodů, což není žádná sláva. Z předešlých 5-ti duelů mají stejnou bilanci jako domácí – 3 výhry, remíza a prohra. V předchozím kole navzdory jasné převaze nestačili na trávníku slabého Norwich a prohráli 1:2. Taková prohra nevěstí nic dobrého a myslím si, že v Liverpoolu to dopadne i hůře.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je podstatně lepší pro domácí tým, který čtyřikrát vyhrál a jednou vyhráli hosté. Domácí tým je favorit a já věřím, že svoji sílu doma potvrdí a vyhraje. Věřím, že náskok Liverpoolu bude alespoň o 2 góly a proto hraji handicap.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Liverpool – Southampton
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 27.11.2021 16:00
Tip:
Liverpool HCP (-1.5)
Kurz: 1.83
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.