Liverpool – Newcastle ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Liverpool – Newcastle ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Liverpool doma přivítá trápící se Newcastle, který patří k nejslabším týmům ligy. Zatímco domácí favorit je ve skvělé formě, hosté se herně trápí a bojují s mnoha problémy.

Liverpool se momentálně nachází na 2. místě se ziskem 37 bodů a na vedoucí City ztrácí jediný bod. Liverpool v lize táhne šňůru 5 výher v řadě a hosté nejsou týmem, který by navenek měl tuhle sérii ukončit. V předchozím kole Liverpool doma vyhrál jen těsně 1:0 nad Aston Villou, ačkoli jsem čekal větší rozdíl, alespoň o 2 góly. Je dost možné, že si chuť napraví právě proti Newcastlu, který je na předposledním 19. místě se ziskem slabých 10 bodů. Jen pro informaci, stejně 10 bodů má také poslední Norwich. Hosté z předchozích 5-ti duelů vyhráli pouze jednou, dvakrát remizovali a dvakrát prohráli. V předchozím kole utržili vysokou prohru 0:4 v Leicesteru a proti Liverpoolu opět venku to bude ještě náročnější. Domácí celek má v lize nejlepší útok, protože zatím vstřelil nejvíc gólů v lize a bylo jich 45.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je lepší pro domácí, který třikrát vyhráli, ale předchozí 2 souboje skončily nečekanou remízou. Myslím si, že Liverpool zvítězí a zatíží konto soupeře víc než jen jednou. Zkusím tip v hodnotnějším kurzu, že Liverpool vyhraje oba poločasy.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Liverpool – Newcastle
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 16.12.2021 21:00
Tip: Liverpool vyhraje oba poločasy: Ano
Kurz: 1.88
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.