Liverpool - Leeds (analýza + tip na zápas)

Liverpool - Leeds (analýza + tip na zápas)

Zajímavý souboj se odehraje v následujícím zápase, kde jsou domácí jasným favoritem. Liverpool přivítá nováčka Leeds. Hosté byli kdysi obávaným a kvalitním týmem, ale tyto časy jsou daleko pryč.

Leeds se opět představí v nejvyšší soutěži po dlouhých 16 letech. Championship se mu podařilo vyhrát přesvědčivě s náskokem 10 bodů. Oslavy tak mohli začít, vždyť příznivci tohoto klubu museli čekat řádně dlouho na tento moment. Uznávaný trenér Bielsa udělal tedy s týmem velký progres. Leeds dokázal vyhrát předešlých 6 ligových zápasů. Nyní se však představí na trávníku soupeře s jinou kvalitou. Liverpool také získal domácí titul po velmi dlouhém čase. Celou sezónu hrál Liverpool nezastavitelné a soupeře ničil. Pokles formy jsem však pozoroval s blížící se jistotou zisku titulu a závěrem sezóny. Tehdy už výsledky nebyly až tak přesvědčivé. Myslím si, že domácí celek to v této sezoně bude mít mnohem těžší a boj o titul bude dramatičtější.

Bilance vzájemných zápasů těchto dvou týmů vyznívá poměrně jasně ve prospěch domácích, kteří až čtyřikrát vyhráli a jednou se zrodila remíza. Málo kdo očekává jiný výsledek, než výhru domácích. Zkusím věřit i já Liverpoolu, že vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Liverpool - Leeds
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 12.09.2020 18:30
Tip:
Liverpool HCP (-1.5)
Kurz: 1.77
Bookmaker: iFortuna