Liverpool – Arsenal ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Liverpool – Arsenal ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Dalším zajímavým duelem v Premier League bude večerní zápas, ve kterém doma Liverpool přivítá Arsenal. V souboji dvou zvučných jmen je favorit domácí klub.

Liverpool je aktuálně na 4. místě se ziskem 22 bodů a dokázal již ztratit několik bodů. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval a jednou prohrál, takže aktuální forma není nejlepší pro velkoklub, jakým je Liverpool. Nedávno doma remizoval 2:2 s lepšícím se Brightonem a prohrál 2:3 na trávníku ambiciózního West Hamu, ze kterého se stává velký konkurent pro top týmy ligy. Arsenal po špatné minulé sezóně zaznamenal špatný start i do aktuální, ale jeho situace se výrazně zlepšila, když forma Arsenalu v předešlých kolech šla nahoru. Arsenalu nyní patří 5. místo se ziskem 20 bodů a aktuálně má lepší formu než domácí tým. V předešlých 5-ti duelech zaznamenal 2 remízy a následně třikrát vyhrál, přičemž v předchozích třech duelech dostal jen jediný gól. Oba celky budou v sezóně chtít skončit v top čtyřce ligy a Liverpool má také mistrovské ambice.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší pro Arsenal, který třikrát vyhrál a dvakrát vyhráli domácí. Hosté mají nyní lepší formu, ale domácí tým je značný favorit. Zkusím tip, že Liverpool vyhraje a v zápase padnou alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Liverpool – Arsenal
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 20.11.2021 18:30
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.62
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

TipPokud se potýkáte s tím, že pro získání Tipsport bonusů 150 Kč a 50.000 Kč potřebujete Tipsport bonus kód, tak to není pravda! Bonusy získáte i bez zadání kódu!