Lille – St. Etienne ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Lille – St. Etienne ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Ligue 1 se sezóna také pomalu blíží ke konci a do konce zbývá odehrát jen 2 kola. Vedoucí Lille doma přivítá St. Etienne a do zápasu vstoupí jako favorit na vítězství.

Domácí tým může přepsat historii a senzačně získat domácí titul. Může šokovat PSG a celou fotbalovou Evropu. Lille se v předešlých sezónách výrazně zlepšilo a vyrostlo tady mnoho fotbalové kvality. Několik hráčů odešlo do větších klubů a Lille navíc dobře vydělalo na přestupech, ale co je podstatné, že tenhle tým dokázal udržet vítězný kolektiv pohromadě. Domácí tým je na 1. místě se ziskem 79 bodů a má tak 3 body náskok před PSG. Z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrál a jednou remizoval. Pokud dokáže v zbývajících dvou duelech zvítězit, tak získá titul. Předpokládá se, že PSG dá do zbývajících duelů, které ho čekají všechno a zvítězí. Poslední 2 kola tedy budou o zaváhání jednoho z této dvojice. Teoretickou šanci na zisk titulu má i třetí Monako, které má na kontě 73 bodů, ale to by musel PSG a Lille své souboje prohrát. St. Etienne je na 11. místě se ziskem 45 bodů a tenhle klub z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát prohrál. V předešlých dvou kolech si připsal na konto výhry s Montpellier a Marseille. Hostům už nejde o nic důležitého, protože vypadnout nemohou a také se již nemohou probojovat do Evropské ligy.

Vzájemná bilance z předešlých zápasů je lepší ve prospěch domácího týmu, který dokázal třikrát vyhrát, jednou se body dělily a jednou vyhráli hosté. Domácí celek může zaznamenat obrovský úspěch a musí nutně vyhrát. Věřím, že Lille zvítězí a v zápase padnou alespoň 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Lille – St. Etienne
Soutěž:
Ligue 1
Čas zápasu: 16.05.2021 21:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.62
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.