Liberec - Hoffenheim (analýza + tip na zápas)

Liberec - Hoffenheim (analýza + tip na zápas)

V Evropské lize nastoupí ve čtvrtek hned 3 týmy v skupinové fázi. Jedním z nich je také Liberec, který přivítá Hoffehheim z Německa. Favoritem bude hostující celek, který si v případě výhry může v předstihu zajistit postup ze skupiny.

Liberec má ve skupině kromě zmíněného Hoffenheimu také belgický Gent a srbskou Crvenou Zvezdu. Domácímu týmu patří zatím 3. místo se ziskem 3 bodů. Doma zdolal Gent 1:0, následně prohrál v Srbsku vysoko 1:5 a také v Německu 0:5. Domácí celek má stále 3 zápasy před sebou, takže postup není vyloučen, ale aktuálně ho doma čeká těžký soupeř, se kterým v předešlém zápase utržil debakl. Hoffenheim ve skupině dominuje a dosud získal plný počet 9 bodů s výborným skóre 11:1. Pokud by dokázal v Česku zvítězit, tak má postup v kapse. Myslím, že při aktuální útočné síle hostů by se to mohlo podařit, i když domácí celek může klást větší odpor, protože hraje doma a tento zápas je pro něj mimořádně důležitý v boji o postup.

Bilance vzájemných zápasů nám ukazuje jen jediný nedávný zápas, který jsem výše zmínil, když Hoffenheim doma rozstřílel Liberec vysoko 5:0. Nemyslím si, že podobné vítězství hostů se zrodí i teď, ale německý celek je ve velké formě a pohodě, navíc je kvalitnějším týmem. Zkusím tip, že Hoffenheim dá gól v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Liberec - Hoffenheim
Soutěž:
Evropská liga
Čas zápasu: 26.11.2020 18:55
Tip: 2. tým dá gól v obou poločasech
Kurz:
2.00
Bookmaker: iFortuna