Leverkusen - Wolfsburg (analýza + tip na zápas)

Leverkusen - Wolfsburg (analýza + tip na zápas)

V německé lize rozjetý Leverkusen doma přivítá hostující Wolfsburg. Opět si vybírám zápas Leverkusenu, nakolik má aktuálně skvělou formu. Domácí celek je momentálně již na 3. místě s počtem bodů 53. V tabulce tak stoupá viditelně nahoru. Hostům patří zatím 6. místo se ziskem 39 bodů a aktuálně mají kolísavou formu.

Leverkusen v předešlých 5-ti utkáních dokázal až čtyřikrát vyhrát, a jednou remizoval v Lipsku 1:1. Předešlé zápasy suverénně vyhrál s celkovým skóre 11:2. Největší tahoun týmu je momentálně mladý útočník Havertz, který pravidelně skóruje. Přidal 2 zásahy a také předešlém kole na trávníku Mönchengladbachu. Zajistil tak triumf 3:1, a Leverkusen táhne do Ligy mistrů. Tento celek hraje ve velké pohodě a věří si. Forma hostí už tak suverénní není. Z předešlých 5-ti zápasů Wolfsburg dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval a jednou prohrál. V předchozím kole podlehl doma Dortmundu 0:2, navíc dostal červenou kartu.

Ve vzájemné bilance zápasů se dařilo lépe Leverkusenu, který dokázal třikrát vyhrát. Jednou vyhrál Wolfsburg a jednou se body dělily. Aktuální forma, a také herní pohoda nahrává do karet domácímu celku. Herní projev domácího týmu se mi velmi líbí. Budu věřit Leverkusenu, že zvítězí a vítěznou šňůru prodlouží. Hrám jednotku.

Tip na zápas

Zápas: Leverkusen - Wolfsburg
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 26.05.2020 20:30
Tip:
1
Kurz: 1.80
Bookmaker:iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy