Leverkusen - Wolfsburg (analýza + tip na zápas)

Leverkusen - Wolfsburg (analýza + tip na zápas)

V německé lize rozjetý Leverkusen doma přivítá hostující Wolfsburg. Opět si vybírám zápas Leverkusenu, nakolik má aktuálně skvělou formu. Domácí celek je momentálně již na 3. místě s počtem bodů 53. V tabulce tak stoupá viditelně nahoru. Hostům patří zatím 6. místo se ziskem 39 bodů a aktuálně mají kolísavou formu.

Leverkusen v předešlých 5-ti utkáních dokázal až čtyřikrát vyhrát, a jednou remizoval v Lipsku 1:1. Předešlé zápasy suverénně vyhrál s celkovým skóre 11:2. Největší tahoun týmu je momentálně mladý útočník Havertz, který pravidelně skóruje. Přidal 2 zásahy a také předešlém kole na trávníku Mönchengladbachu. Zajistil tak triumf 3:1, a Leverkusen táhne do Ligy mistrů. Tento celek hraje ve velké pohodě a věří si. Forma hostí už tak suverénní není. Z předešlých 5-ti zápasů Wolfsburg dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval a jednou prohrál. V předchozím kole podlehl doma Dortmundu 0:2, navíc dostal červenou kartu.

Ve vzájemné bilance zápasů se dařilo lépe Leverkusenu, který dokázal třikrát vyhrát. Jednou vyhrál Wolfsburg a jednou se body dělily. Aktuální forma, a také herní pohoda nahrává do karet domácímu celku. Herní projev domácího týmu se mi velmi líbí. Budu věřit Leverkusenu, že zvítězí a vítěznou šňůru prodlouží. Hrám jednotku.

Tip na zápas

Zápas: Leverkusen - Wolfsburg
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 26.05.2020 20:30
Tip:
1
Kurz: 1.80
Bookmaker:iFortuna