Leverkusen – Bayern (analýza + tip na zápas)

Leverkusen – Bayern (analýza + tip na zápas)

Zajímavý souboj by měl nabídnout šlágr 13. kola v německé Bundeslize, kde domácí Leverkusen přivítá svého rivala Bayern. Navíc to bude souboj vedoucího týmu s druhým celkem ligy.

Leverkusen hraje v této sezóně zatím opravdu dobře a hlavně stabilně, což v předešlých sezónách nebylo zvykem. Aktuálně ligu vede se ziskem 28 bodů. Z předešlých 9-ti zápasů dokázal osmkrát vyhrát a jednou remizovat, což je výborná bilance, za kterou by se nemusel stydět ani Bayern. Předešlé 3 zápasy Leverkusen v řadě vyhrál ve velkém stylu s celkovým skóre 11:1. Bayernu zatím patří 2. místo se ziskem 27 bodů a v předešlých 5-ti duelech dvakrát vyhrál, ale až třikrát remizoval. Tento zápas je pro oba týmy mimořádně důležitý z hlediska postavení v tabulce a také cesty za titulem. Pokud by vyhrál domácí tým, odskočí svému konkurentovi už na rozdíl 4 bodů. Pokud by vyhrál Bayern, vystřídá tak Leverkusen na čele tabulky a získá náskok 2 body. Zápasy těchto 2 celků bývají atraktivní souboje, kde padá dost branek.

Z předešlých 5-ti duelů vyhrál Bayern třikrát a dvakrát vyhrál Leverkusen. Dá se říci, že domácí celek umí Bayernu udělat problémy a zkomplikovat zápas. Ani jeden z celků dlouho neprohrál, takže tato série by mohla skončit. Všiml jsem si, že v zápasech těchto celků vždy v 1. poločasu padli alespoň 2 góly a zkusím tento tip opět.

Tip na zápas

Zápas: Leverkusen – Bayern
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 19.12.2020 18:30
Tip:
1. poločas počet gólů over 1.5
Kurz: 1.98
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.