Leverkusen – Bayern (analýza + tip na zápas)

Leverkusen – Bayern (analýza + tip na zápas)

Zajímavý souboj by měl nabídnout šlágr 13. kola v německé Bundeslize, kde domácí Leverkusen přivítá svého rivala Bayern. Navíc to bude souboj vedoucího týmu s druhým celkem ligy.

Leverkusen hraje v této sezóně zatím opravdu dobře a hlavně stabilně, což v předešlých sezónách nebylo zvykem. Aktuálně ligu vede se ziskem 28 bodů. Z předešlých 9-ti zápasů dokázal osmkrát vyhrát a jednou remizovat, což je výborná bilance, za kterou by se nemusel stydět ani Bayern. Předešlé 3 zápasy Leverkusen v řadě vyhrál ve velkém stylu s celkovým skóre 11:1. Bayernu zatím patří 2. místo se ziskem 27 bodů a v předešlých 5-ti duelech dvakrát vyhrál, ale až třikrát remizoval. Tento zápas je pro oba týmy mimořádně důležitý z hlediska postavení v tabulce a také cesty za titulem. Pokud by vyhrál domácí tým, odskočí svému konkurentovi už na rozdíl 4 bodů. Pokud by vyhrál Bayern, vystřídá tak Leverkusen na čele tabulky a získá náskok 2 body. Zápasy těchto 2 celků bývají atraktivní souboje, kde padá dost branek.

Z předešlých 5-ti duelů vyhrál Bayern třikrát a dvakrát vyhrál Leverkusen. Dá se říci, že domácí celek umí Bayernu udělat problémy a zkomplikovat zápas. Ani jeden z celků dlouho neprohrál, takže tato série by mohla skončit. Všiml jsem si, že v zápasech těchto celků vždy v 1. poločasu padli alespoň 2 góly a zkusím tento tip opět.

Tip na zápas

Zápas: Leverkusen – Bayern
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 19.12.2020 18:30
Tip:
1. poločas počet gólů over 1.5
Kurz: 1.98
Bookmaker: iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy