Levante - Atl. Madrid (analýza + tip na zápas)

Levante - Atl. Madrid (analýza + tip na zápas)

V rámci LaLigy se představí favorizované Altetico na půdě Levante. Domácímu celku patří 11. místo s počtem bodů 38. Hostům patří průběžně 3. místo se ziskem 52 bodů. Favorit v zápase budou jednoznačně hosté, kteří by měli potvrdit ambice.

Atletico v této sezóně zatím nahání dvojici Real a Barcelona, no značně zaostává. Aktuálně ztrácí na Real 10 bodů, přičemž na Barcelonu až 13 bodů. Mohou za to mnohé zaváhání v lize, kde ztratili body se soupeři, kterých měli jasně zdolat. Nedávná série 4 remíz v řadě byla zlomená dvěma předchozími výhrami. Zaujala mě hlavně výhra na trávníku Eibaru 5:0, která byla na poměry Atletica netradičně vysoká. Z předešlých 5-ti duelů hosté třikrát remizovali a dvakrát vyhráli. Domácí celek aktuálně okupuje střed tabulky. Z předešlých 5-ti duelů až třikrát remizovali, jednou prohráli a jednou vyhráli. V předchozím kole dokázali vyhrát 3:1 na trávníku Espaňolu.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je nakloněna ve prospěch Atletica poměrně jednoznačně. Hosté čtyřikrát vyhráli a jednou se body dělily. Atletico má co dělat, aby dohnalo dvojici Real a Barcelona. Hlavně mu jde o účast v Lize mistrů, takže povinné body sbírat potřebuje.

Tip na zápas

Zápas: Levante - Atl. Madrid
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 23.06.2020 19:30
Tip:
2
Kurz: 1.69
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy