Lens – PSG ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Lens – PSG ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V rámci Ligue 1 se představí PSG s Messim na trávníku Lens. Hosté jsou v zápase již tradičně favorit a po předešlém domácím zaváhání s Nice se očekává výhra.

Sledujte Messiho živě a vsaďte si, zda skóruje! Ve Fortune s bonusem 300 Kč zdarma!

PSG loni senzačně nezískal titul a nedobrovolně ho přenechal Lille. V aktuální sezóně to vypadá tak, že favorit už nenechá nic náhodě a dominuje jak tomu bylo zvykem v předchozích sezónách. PSG je na 1. místě se ziskem 41 bodů a z předchozích 5-ti duelů čtyřikrát vyhrál a v předchozím kole remizoval 0:0 s Nice. Tohle zaváhání ho nemusí trápit, jelikož druhá Marseille má na kontě 29 bodů a pro srovnání Lille pouze 21 bodů, takže z titulu už nebude nic. Lens je příjemným překvapením ligy a zatím se mu daří nad očekávání dobře, jelikož figuruje na dobrém 5. místě se ziskem 26 bodů. Lens postihl v uplynulých zápasech pokles formy a z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrál, dvakrát vyhrál a jen jednou vyhrál. V předchozím kole remizoval 2:2 s nováčkem Clermontem na jeho trávníku.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro hosty, kteří třikrát vyhráli, jednou vyhrál Lens a jednou se body dělily. Hosté jsou favorit, i když kurz na nich je o něco vyšší než tradičně bývá zvykem. Sázím 2 a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Lens – PSG
Súťaž:
Ligue 1
Čas zápasu: 04.12.2021 21:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.87
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.