Lens – Lille ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Lens – Lille ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V úterý se představí Lille na trávníku Lensu, ale nebude to ligový souboj, ale souboj poháru. V zápase je mírný favorit domácí celek, který také bude chtít přes šestnáctifinále postoupit dál.

Domácí Lens je v zápase mírným favoritem, i když jeho soupeř má zvučnější jméno. Lensu se daří v Ligue 1a poté, co se probojoval mezi elitu, si věru nepočíná špatně a aktuálně mu v lize patří solidní 9. místo se ziskem 27 bodů. Domácí celek z předchozích 5-ti duelů dvakrát prohrál, dvakrát remizoval a vyhrál pouze jednou, když v předchozím kole poháru zdolal Stade Poitevin venku 1:0. Lille je obhájce titulu, ale letos se senzace nezopakuje. Hostům patří 8. místo se ziskem 28 bodů a z předchozích 5-ti duelů čtyřikrát vyhráli a jednou remizovali, takže jejich forma roste. V předchozím kole poháru porazili doma 3:1 Auxerre.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je lepší pro Lille, které třikrát vyhrálo, jednou se body dělily a v předchozím zápase doma uspěl Lens 1:0. Jelikož se hraje v Lensu, očekávám vyrovnanější duel a proto si myslím, že oba dají gól.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Lens – Lille
Súťaž:
Coupe de France
Čas zápasu: 04.01.2022 21:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.64
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.