Leicester – Norwich ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Leicester – Norwich ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Leicester přivítá po vydařeném zápase s Liverpoolem doma outsidera Norwich a v zápase bude jednoznačným adeptem na zisk tří bodů, jelikož hosté jsou v hluboké krizi.

Leicester se nachází na 9. místě se ziskem 25 bodů a navzdory početné marodce několika klíčových opor nehraje špatně. Z předchozích 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole zaznamenal impozantní vítězství, když doma zdolal 1:0 Liverpool, který je adeptem na domácí titul. Leicester taková výhra jistě značně povzbudí do dalších bojů o body a po výhře nad top favoritem se očekává povinná výhra nad slabým soupeřem. Norwich je na ocase tabulky se ziskem 10 bodů a táhne sérii proher, takže jeho aktuální situace je nepříjemná a celý tým se nachází ve špatném psychickém rozpoložení. Momentálně to vypadá tak, že Norwich bude opět bojovat o setrvání v Premier League a možná ho čeká sestup.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je lepší pro domácí celek, který třikrát vyhrál, jednou se body dělily a jednou vyhrál Norwich. Momentálně by měl mít navrch jasně domácí tým, který podává mnohem lepší výkony než hosté a proto zkusím tip v pěkném kurzu. Leicester vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Leicester – Norwich
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 01.01.2022 16:00
Tip:
Leicester HCP (-1.5)
Kurz: 2.14
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.