Leicester – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Leicester – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Leicester se po krátké době opět setká s Liverpoolem, tentokrát to bude doma. Hosté jsou v zápase favorit, ale domácí tým bude soupeři chtít překazit radost na konci roku.

Liverpool se nachází na 2. místě se ziskem 41 bodů a snaží se stíhat vedoucí City, na které aktuálně ztrácí 6 bodů, ale zápas má k dobru, protože o víkendu byl jeho zápas s Leedsem přeložen. Liverpool, podobně jako City táhl sérii výher, ale v předchozím kole poněkud překvapivě nestačil na domácí Tottenham a jen remizoval 2:2, takže v boji o titul ztratil 2 body. S Leicesterem se utkal v nedávném souboji, kde nastoupil s hodně pozměněnou sestavou a to hlavně v 1. poločase. Souboj se pro Liverpool nevyvíjel vůbec dobře, protože prohrával 0:2 a také 1:3, ale dokázal vyrovnat v 96. minutě a na penalty vyřadil Leicester. Domácí celek je aktuálně na 10. místě se ziskem 22 bodů a z předchozích 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole se představil na trávníku rozjetého City a přestože prohrával už 0:4, dokázal se do zápasu vrátit a zdramatizovat na 3:4, což však nestačilo a prohrál 3:6. Leicester ukázal bojovného ducha, ale čeká ho třetí těžký duel v řadě.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je jasně lepší ve prospěch hostů, kteří 4 zápasy vyhráli a jednou vyhrál Leicester. V každém z těchto duelů padly minimálně 3 góly a věřím této tradici i nyní. Sázím, že Liverpool vyhraje a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Leicester – Liverpool
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 28.12.2021 21:00
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 1.81
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.