Leicester - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Leicester - Liverpool (analýza + tip na zápas)

V Premier League odstartuje 24. kolo atraktivním soubojem mezi domácím Leicesterem a trápícím se Liverpoolem. Hosté jsou podle kanceláří favorit, navzdory aktuální špatné formě.

Myslím, že Liverpool už může na ligový titul zapomenout a to ze dvou důvodů. Prvním je slabá forma, která Liverpool pronásleduje již několik týdnů a poztráceli tak mnoho zbytečných bodů. Druhá věc je, že City má momentálně naopak ohromnou formu a soupeře válcuje. V předchozím kole bylo jasně vidět, kdo hraje momentálně prim, když City převálcovali Liverpool na Anfield 4:1. Po slabých výkonech přišli 2 výhry Liverpoolu v Londýně nad Tottenhamem 3:1 a 3:1 nad West Hamem a zdálo se, že krize je zažehnána. Následně však opět doma nepochopitelně podlehli 0:1 Brightonu a zaslouženě 1:4 také City. Průběžně je Liverpool pouze na 4. místě se ziskem 40 bodů, takže na City ztrácí 10 bodů a to je skutečně hodně. Leicester je na tom aktuálně lépe a patří mu 3. místo se ziskem 43 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval a jednou prohrál. Tým se trošku hledá bez zraněného Vardyho, který je hnací motor domácího celku a chybí jeho góly. I tak má Leicester velkou kvalitu a myslím si, že doma Liverpool potrápí.

Bilance vzájemných zápasů však vyznívá pro Leicester přímo katastrofálně. Domácí celek Liverpool zdolal před čtyřmi lety a od té doby si s tímto týmem připsal na konto pouze 1 remízu a 6 proher. Věřím, že i proto se domácí tým bude snažit a svého soupeře bude chtít konečně zdolat. Zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Leicester - Liverpool
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 13.02.2021 13:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.80
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.