Leicester – Chelsea ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Leicester – Chelsea ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Po reprezentační přestávce se opět rozjedou ligové soutěže v Evropě a přiblížím zápas 12. kola mezi Leicesterem a Chelsea. Favorit na zisk tří bodů jsou hosté, kteří aktuálně vedou ligu.

Domácí celek zatím v aktuální sezóně nenaplňuje očekávání a patří mu jen 12. místo v tabulce. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát zvítězil, dvakrát remizoval a jednou prohrál. Aktuálně se Leicester nemůže spolehnout na svoji obranu, která jaksi váhá a důkazem je i negativní skóre 16:18. Chelsea prožila skvělou předešlou sezónu a zatím se jí daří také v této, jelikož je v čele tabulky se ziskem 26 bodů. Z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrála a jednou remizovala. Zmíněná remíza 1:1 se zrodila v předchozím kole doma proti Burnley a bylo to první nečekané zaváhání Chelsea v sezóně. Hostům se střelecky daří a mají výborné skóre 27:4 a před druhým Manchesterem City mají náskok tří bodů. Chelsea má momentálně vyvážený, mladý a talentovaný kádr, do kterého se etablovali někteří odchovanci, kteří už nyní podávají skvělé výkony.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je velmi vyrovnaná a oba celky si na konto připsaly shodně po 2 výhry a jeden zápas skončil remízou. Aktuální forma a kvalita týmu hovoří ve prospěch hostů a já se přikláním také na jejich stranu. Sázím 2.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Leicester – Chelsea
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 20.11.2021 13:30
Tip:
2
Kurz: 1.81
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

TipNezapomeňte, že Tipsport bonus zdarma 150 Kč, není jediný bonus od Tipáče! Dle výše vašeho prvního vkladu můžete získat i další vstupní bonus do výše 50.000 Kč!