Legia – Slavia Praha ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Legia – Slavia Praha ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V odvetném zápase souboje o Evropskou ligu se představí Slavia Praha na trávníku Legie ve Varšavě a bude favorit na postup. Domácí zápas v roli favorita však Slavia nezvládla ideálně.

Oba týmy vypadly v předkole Ligy mistrů, přičemž Slavia trochu nečekaně, tak Legia očekávaně, i když po houževnatém výkonu. Slavia nestačila na maďarský Ferencváros a v Budapešti nedokázala vstřelit gól a prohrála 0:2. Doma byla opět aktivnějším týmem, avšak výhra 1:0 nestačila. Legia se představila proti Dinamu Záhřeb a po dobrém výsledku venku 1:1 prohrála doma 0:1. Slavia byla v úvodním zápase doma proti Legii jasným favoritem, ale zápas skončil jenom remízou 2:2, když český mistr musel dvakrát dohánět ztrátu, což se podařilo, no vítězný gól ve 2. poločasu nevstřelil. Slavia se do odvety naladila vysokou výhrou 4:0 doma nad Ostravou, přičemž Legia si dala odpočinek a zápas v lize byl přeložen. Slavia byla v obou zápasech proti Ferencvárosi a doma proti Legii jasně lepším celkem, ale zatím to neslavilo zásadní úspěch.

Legia dokázala v Praze skórovat dvakrát, což je určitě úspěch a značí, že polský mistr má formu i kvalitu. Já ale spoléhám na kvalitu a kompaktnost Slavie a proto věřím, že odehraje dobrý výsledek venku a postoupí.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Legia – Slavia Praha
Súťaž:
Evropská liga – kvalifikace
Čas zápasu: 26.08.2021 21:00
Tip:
Postup: Slavia Praha
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.