Leeds – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Leeds – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V rámci 4. kola se v Premier League představí Liverpool na trávníku Leeds a hosté budou v zápase favorit na zisk tří bodů a stejně budou chtít po roční přestávce získat ligový titul.

Leeds loni jako nováček obsadil sympatické 9. místo, co se v tak kvalitní soutěži považuje za úspěch. Leeds čekal dlouhá léta na opětovnou účast mezi nejlepšími a klub s tak bohatou tradicí určitě patří do Premier League. Momentálně se mu však moc nedaří a po třech kolech má na kontě pouze 2 body a nachází se na 15. místě. V úvodu prohrál u rivala na trávníku United vysoce 1:5, následně remizoval doma 2:2 s Evertonem a v předchozím kole 1:1 v Burnley. Liverpool odstartoval podstatně lépe, i když ne stoprocentně. Po třech zápasech má na kontě 7 bodů za 2 výhry a remízu. V úvodu zdolal 3:0 Norwich venku, následně zdolal doma 2:0 Burnley a v předchozím kole remizoval doma 1:1 s Chelsea, která dlouho hrála oslabena a nevyužil tak šanci na zisk tří bodů. Konkurence v nabité soutěži je tradičně obrovská a hosté si nemohou dovolit zaváhat tak často jako tomu bylo loni, což je stálo titul.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro Liverpool, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily. Hosté mají v úvodu lepší formu než má domácí klub a také mají větší kvalitu v týmu. Tipuji 2 v solidním kurzu.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Leeds – Liverpool
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 12.09.2021 17:30
Tip:
2
Kurz: 1.80
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.