Leeds - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Leeds - Chelsea (analýza + tip na zápas)

V souboji Premier League se představí rozběhnutá Chelsea na trávníku Leeds v úvodním utkání 28. kola a u nováčka ligy bude favorit na zisk tří bodů.

Chelsea je zatím na 4. místě. se ziskem 50 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrála a dvakrát remizovala. Jak převzal tento tým trenér Tuchel, tak neprohrála již 12 zápasů v řadě a výkonnost týmu šla nahoru. Mezi tyto výhry se řadí také výhry na trávníku Liverpoolu a osmifinálová výhra v Madridu nad Atléticem 1:0 a to je velice cenný skalp. Právě po zápase s Leeds čeká na Chelsea důležitá domácí odveta proti Atleticu, takže věřím, že se na ni dobře naladí. Chelsea musí bodovat, aby si udržela pozice zajišťující Ligu mistrů, protože konkurence je jí v patách. Leeds je aktuálně na 11. místě se ziskem 35 bodů a z předešlých 5-ti duelů tento klub jednou vyhrál a čtyřikrát prohrál. Ačkoliv aktuálně Leeds nemá formu, tak z nováčků se mu daří jednoznačně nejlépe a sestupu se podle mě pohodlně vyhne. Myslím, že při momentální formě obou celků domácí nebudou stačit na rozjetou Chelsea.

Bilance z předešlých vzájemných 5-ti zápasů je podstatně lepší ve prospěch favorita, který vyhrál 4 souboje a jednou se body dělily. Je však třeba říci, že povětšinou se jedná o staré výsledky. Loňský duel vyhrála doma Chelsea 3:1 a věřím, že zvítězí opět. Tipuji dvojku.

Tip na zápas

Zápas: Leeds - Chelsea
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 13.03.2021 13:30
Tip:
2
Kurz: 1.78
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy