Leeds – Arsenal ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Leeds – Arsenal ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Premier League se představí Arsenal na trávníku Leeds a v zápase bude mírným favoritem na zisk tří bodů. Hostům se momentálně daří víc než domácímu týmu, který se herně trápí.

Domácí celek konečně přetrhl čekání a loni se vrátil do Premier League, kde byl kdysi pravidelným účastníkem. Navíc i dobře obstál, když obsadil v premiérové sezóně pěkné 9. místo. Leedsu se bohužel nedaří zopakovat tenhle úspěch v aktuální sezóně, kde mu patří až 16. místo se ziskem 16 bodů, přičemž z předchozích 5-ti duelů vyhrál pouze jednou, dvakrát remizoval a v předchozích dvou kolech prohrál. Nedávno smolně prohrál na trávníku Chelsea 2:3 gólem z penalty v závěru zápasu a následně inkasoval těžký debakl 0:7 na trávníku City. Arsenal naopak po hrozném startu zapnul a v tabulce se posouvá stále výše. Aktuálně je na 4. místě se ziskem 29 bodů a z předchozích 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát prohrál. V předchozím kole si doma v derby poradil 2:0 s West Hamem, přičemž byl lepším týmem. Arsenal má velkou motivaci skončit v první čtyřce a herně se mu průběžně daří.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je jasně lepší pro Arsenal, který čtyřikrát vyhrál a jednou se body dělily. Opět věřím více hostům, kteří mají lepší formu a zkusím tip, že Arsenal vyhraje 1. poločas, nebo zápas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Leeds – Arsenal
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 18.12.2021 18:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Arsenal
Kurz: 1.70
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.