Lazio - Cagliari (analýza + tip na zápas)

Lazio - Cagliari (analýza + tip na zápas)

V Serie A nastoupí doma Lazio proti Cagliari. Lazio je aktuálně na 4. místě se ziskem 69 bodů. Hostům patří 11. místo se ziskem 42 bodů. Domácí celek ještě má teoretickou šanci na titul, ale málo kdo už v to věří.

Už jsem to psal nejednou, že Lazio je milým překvapením této sezóny. Dlouho dýchalo na krk favorizovanému Juventusu, dokonce ho dokázalo také v předchozích dvou duelech zdolat. Bohužel však Laziu s koncem sezóny došel jaksi dech, když poztrácel v boji o titul hodně lehkých bodů. Ani bilance z předešlých 5-ti duelů není oslnivá, když až třikrát prohrálo, jednou vyhrálo a jednou remizovalo. Aktuálně Lazio nevyhrálo 4 zápasy v řadě. Mimochodem přes týden si doma Lazio změří síly právě s Juventusem, ještě před zápasem s Cagliari. Škoda zmíněných zaváhání, byl by to jistě souboj jako hrom. Cagliari hrálo určitě lépe v první polovině sezóny, pak přišla herní krize a úpadek formy. Z předešlých 5-ti duelů dokázali třikrát remizovat a dvakrát prohráli. Bez ohledu na to, jak dopadne dřívější zápas s Juventusem, bude v tomto zápase favorit Lazio, které mě už téměř jistou účast v Lize mistrů.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je jasně lepší ve prospěch Lazia, které dokázalo svého soupeře až čtyřikrát zdolat a jednou se body dělily. Aktuálně bude Lazio hrát doma a já očekávám opět jeho vítězství. V zápase bychom zároveň mohli vidět alespoň 3 přesné zásahy.

Tip na zápas

Zápas: Lazio - Cagliari
Súťaž: Serie A
Čas zápasu: 23.07.2020 21:45
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.89
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy