Kypr - Slovensko (analýza + tip na zápas)

Kypr - Slovensko (analýza + tip na zápas)

Slovensko se také představí v úvodním zápase kvalifikace a bude to na půdě Kypru. V zápase budou hosté favoritem na zisk tří bodů, ale budou se muset zřejmě obejít bez několika důležitých hráčů.

Slovensko po dvou úspěšných barážových duelech - doma proti Irsku a v Severním Irsku postoupilo na EURO, kde se setká s Polskem, Švédskem a Španělskem. Ještě před tím se však představí v několika soubojích kvalifikaci MS 2022 ve skupině H. Jeho soupeři budou Kypr, Malta, Slovinsko, Chorvatsko a Rusko. Bohužel Slovensko nezazářilo v předešlých ročnících Ligy národů a v tom předešlém skončilo na posledním místě. Naštěstí bylo nasazeno ve druhém koši v losování kvalifikaci MS. Největšími soupeři o 2. místo ve skupině by pro Slovensko mělo být Rusko a zlepšující se Slovinsko může také kousat. Slovensko z předešlých 5-ti duelů třikrát prohrálo a dvakrát vyhrálo. Bilanci kazí zmiňovaná nedávná Liga národů, kde Slovensko hrálo jakoby bez zájmu a bez duše. Kypr je největší outsider skupiny, ale v domácím prostředí může být nepříjemný. Z předešlých 5-ti duelů třikrát prohrál, jednou remizoval a jednou vyhrál, když zdolal výrazně se lepšící Lucembursko.

Vzájemná bilance zápasů je vyrovnaná, přičemž oba týmy si připsali po 2 výhry, ale tyto souboje se hráli před více než 10 lety. Slovensko se bude muset obejít bez zraněného Hamšíka a stále nejistý je příchod Škriniara, Pekaríka a Dudu. Myslím, že to může být náročný duel, ale věřím hostům, že vyhrají a potvrdí větší kvalitu.

Tip na zápas

Zápas: Kypr - Slovensko
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 24.03.2021 20:45
Tip:
2
Kurz: 1.90
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy