Kypr - Slovensko (analýza + tip na zápas)

Kypr - Slovensko (analýza + tip na zápas)

Slovensko se také představí v úvodním zápase kvalifikace a bude to na půdě Kypru. V zápase budou hosté favoritem na zisk tří bodů, ale budou se muset zřejmě obejít bez několika důležitých hráčů.

Slovensko po dvou úspěšných barážových duelech - doma proti Irsku a v Severním Irsku postoupilo na EURO, kde se setká s Polskem, Švédskem a Španělskem. Ještě před tím se však představí v několika soubojích kvalifikaci MS 2022 ve skupině H. Jeho soupeři budou Kypr, Malta, Slovinsko, Chorvatsko a Rusko. Bohužel Slovensko nezazářilo v předešlých ročnících Ligy národů a v tom předešlém skončilo na posledním místě. Naštěstí bylo nasazeno ve druhém koši v losování kvalifikaci MS. Největšími soupeři o 2. místo ve skupině by pro Slovensko mělo být Rusko a zlepšující se Slovinsko může také kousat. Slovensko z předešlých 5-ti duelů třikrát prohrálo a dvakrát vyhrálo. Bilanci kazí zmiňovaná nedávná Liga národů, kde Slovensko hrálo jakoby bez zájmu a bez duše. Kypr je největší outsider skupiny, ale v domácím prostředí může být nepříjemný. Z předešlých 5-ti duelů třikrát prohrál, jednou remizoval a jednou vyhrál, když zdolal výrazně se lepšící Lucembursko.

Vzájemná bilance zápasů je vyrovnaná, přičemž oba týmy si připsali po 2 výhry, ale tyto souboje se hráli před více než 10 lety. Slovensko se bude muset obejít bez zraněného Hamšíka a stále nejistý je příchod Škriniara, Pekaríka a Dudu. Myslím, že to může být náročný duel, ale věřím hostům, že vyhrají a potvrdí větší kvalitu.

Tip na zápas

Zápas: Kypr - Slovensko
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 24.03.2021 20:45
Tip:
2
Kurz: 1.90
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.