Kolumbie – Argentina ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Kolumbie – Argentina ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Zajímavým duelem v rámci kvalifikace MS v Jižní Americe bude zápas domácí Kolumbie, která přivítá Argentinu. V souboji těžko hledat favorita, možná mírným je Argentina s Messim.

Obě země mají velkou kvalitu a pro mě jsou jasnými adepty na postup na MS. Argentina se zvykne pravidelně kvalifikovat na tenhle turnaj a Kolumbie nechyběla na předchozích dvou šampionátech, nakolik její kvalita v uplynulých letech vzrostla. Argentina je průběžně na 2. místě se ziskem 11 bodů a dokázala třikrát vyhrát a dvakrát remizovala. Kvalifikaci odstartovala výhrou 1:0 doma nad Ekvádorem, následně vyhrála 2:1 v Bolívii, doma remizovala s Paraguají 1:1, zvítězila 2:0 v Peru a v předešlém duelu remizovala doma s Chile 1:1. Argentina spoléhá na svůj klenot, kterým je Messi a na jeho genialitu se bude spoléhat také na blížící se Copa América, kterou by Argentina určitě chtěla vyhrát po dvou finálových smolných prohrách s Chile. Kolumbie je na 6. místě se ziskem 7 bodů a dvakrát vyhrála, dvakrát prohrála a jednou remizovala. Úvodem doma zdolala 3:0 Venezuelu, remizovala 2:2 v Chile, prohrála doma 0:3 s Uruguayí, vysoce prohrála 1:6 v Ekvádoru a v předešlém zápase vyhrála 3:0 v Peru. Myslím, že v domácím prostředí bude nepříjemným soupeřem a očekávám vyrovnaný boj.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů je lepší ve prospěch Argentiny, která třikrát vyhrála, z toho jednou po penaltách, jednou se zrodila remíza a v předešlém zápase vyhrála Kolumbie v Argentině 2:0. Jakož i kurzy naznačují, tak i já očekávám vyrovnaný zápas a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Kolumbie – Argentina
Soutěž:
Jižní Amerika: MS – Kvalifikace
Čas zápasu: 09.06.2021 01:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.61
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.