Kolín n. R. - Mainz (analýza + tip na zápas)

Kolín n. R. - Mainz (analýza + tip na zápas)

V německé Bundeslize přivítá Kolín v domácím prostředí Mainz. Domácí celek je aktuálně na 10. místě se ziskem 32 bodů. Hostům se daří méně, a patří jim 15. místo se ziskem 26 bodů. Je to souboj dvou průměrných klubů, ale favorit je pro mě domácí tým.

Kolín se opět probojoval do Bundesligy, a poměrně dlouhý čas se nacházel na spodních příčkách tabulky. Situace se však změnila nedávno, když tento tým začal směle sbírat body, a stoupat v tabulce výše. S předešlých 5-ti duelů dokázali až čtyřikrát vyhrát, a jen jednou přehrát. Navíc tři předešlé zápasy vyhráli, a zaznamenali v nich fantastické skóre 10:1. Pod toto skóre se podepsali výhry nad Herthou v Berlíně 5:0, a domácí výhra 3:0 nad Schalke. Hostům se aktuálně zdaleka tak nedaří, i když by to mohlo být i horší. V předešlých 5-ti duelech dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a jednou prohráli. Nemají však tak impozantní statistiku jako domácí Kolín.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito týmy je doslova vyrovnaná, když každý z aktérů zaznamenal po dvě výhry, a jednou se body dělily. Momentálně však více věřím domácímu týmu, a líbí se mi jeho forma. Sledoval jsem zápas proti Schalke, a hráči se fotbalem bavili. Hrám jednotku.

Tip na zápas

Zápas: Kolín n. R. - Mainz
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 14.03.2020 15:30
Tip:
1
Kurz: 1.84
Bookmaker:Tipsport